50 İlk Öpücük

Deniz hayvanlarının tedavisi üzerinde uzmanlaşmış veteriner Henry Roth, kadınlara bağlanmaktan korkan bir erkek. Ama her şey günün birinde güzeller güzeli Lucy ile tanışınca bitecek ve Henry kendini sonsuz bağlılık için hazır hissedecektir. İşlerin çatallaştığı nokta da tam burası. Henry evliliğe bile hazır belki ama Lucy için aynı şeyi söylemek zor. Daha doğrusu o da Henry’ye aşık ama sadece bugün. Neden derseniz, ertesi gün her şeyi unutuyor ve gözleri sanki ilk kez tanışıyorlamış gibi bakıyor genç adama. Amnezinin nadir görülen bir türüne sahip olan genç kız kısa süre önce olan her şeyi unutuyor ve ona bütün bunları yeniden hatırlatmak için bir hayli ter dökmeniz gerekiyor. Henry’nin vakasında ise genç adam Lucy’nin aşkını her gün yeniden kazanmak zorunda.

50 İlk Öpücük Fragmanı

50 İlk Öpücük Bilgiler

Yönetmen : Peter Segal
Senaryo : George Wing
Oyuncular : Rob Schneider
Drew Barrymore
Sean Astin
Lusia Strus
Dan Aykroyd
Adam Sandler...
Türü : Komedi, Romantik
Orijinal Adı : 50 First Dates
Yapımcı Firma : Columbia Pictures Corporation
Yapım Yılı : 2004
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 30.04.2004
Dağıtıcı Firma :

50 İlk Öpücük Filminin Oyuncuları

50 İlk Öpücük Filmi Yorumları
10 Seçil Çevik25.06.2010 02:37
Peter Segal en sevdiğim yönetmenlerden birisi...adam sandlerin daha birçok filminin yönetmenliğini yaptığını hatırlıyorum..zaten adam sandler ve drew barrymore tartışmasız mükemmel bir film çıkartmışlar..filmi 3-4 kere izledim..yine izlerim..gerçek bir aşk müücadelesini anlatıyor..mutlaka izleyin..
10 niskelebek21.01.2010 12:11
filmi kesinlikle izleminizi tavsiye ederim,, pişman olmazsınız. çok sıcak ve sevimli bir film :) hem güzel bir aşk hikayesi hem eğlenceli. ve de adam sandler çok sempatik