Adana Sinemaları

ARIPLEX REŞATBEY

Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 14:00 - 18:50 - 21:00
Kaçış Planı 3 16:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:45 - 16:15
Ölümcül Sular 11:45 - 13:30 - 15:15 - 17:00 - 18:45 - 21:05
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:30 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 15:00 - 17:30 - 20:15

AVŞAR (ADANA)

Annabelle 3 Dub 17:00 - 19:15 - 21:30
Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 19:00 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Kaçış Planı 3 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM ADANA

Annabelle 3 Dub 16:45 - 21:30
Annabelle 3 19:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Aykut Enişte 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:45 - 12:45 - 14:45
Kaçış Planı 3 11:00 - 15:30 - 19:50
Kaçış Planı 3 Dub 13:10 - 17:45 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30- C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:30 - 13:15 - 16:15 - 19:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 17:00 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 14:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:45

CINENS (ADANA)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 19:00 - 21:30
Arkadaşımın Aşkı 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 21:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:45 - 13:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 17:45 - 21:45
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15
Yuvaya Dönüş 13:05 - 16:15 - 18:45