Alçak Adam

Hal Larsen, o herhangi bir alçak adamdan çok da fazla biri değildir. O güzelliğin sadece süper modellerde olduğuna inanan binlerce erkekten sadece biri. Kadınlarda ilk baktığı ve dikkat ettiği şey görüntüsü... Mükemmel bir vücuda sahip olmayan bir kadınla randevulaşmaz bile... Ama bir guru olan Tony Robbins Hal’e kadınlara 180 derece farklı bir açıdan bakmasını sağlamak ve onlara asıl güzelliği veren duygularının ve kalplerinin güzelliğini görmesini sağlayan bir hipnoz yapar. Rosemary (Gwyneth Paltrow) gönüllü Barış Birliği çalışanlarından biridir. Biraz fazla kiloludur... Çok değil biraz ... Hal, Rosemary’nin kibarlığı ve espri yeteneğini fiziksel bir güzellik olarak algılamaktadır. Ve aralarında inanılmaz romantizmde bir aşk başlar. Büyü bozulduğunda ise Hal hayatının en büyük dersini gerçek Rosemary’i tanıdığında yaşayacaktır.

Alçak Adam Fragmanı

Alçak Adam Bilgiler

Yönetmen : Bobby FarrellyPeter Farrelly
Senaryo : Bobby FarrellyPeter FarrellySean Moynihan
Oyuncular : Gwyneth Paltrow
Jack Black
Jason Alexander
Joe Viterelli
Rene Kirby
Bruce McGill...
Türü : Komedi, Drama
Orijinal Adı : Shallow Hal
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2001
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 19.04.2002
Dağıtıcı Firma :

Alçak Adam Filminin Oyuncuları

Alçak Adam Filmi Yorumları
10 Cesur Gürsel03.01.2008 07:57
bende aslında o zamanlar izlemiştim filmi. Ama bende öyle bir etki bıraktı ki film şimdi aklıma düştü ve şimdi yorum yazmak geldi içimden. Film gerçekten süper iyi ders alınması gereken bir film... Filmde kendimi kızın yerine koydum yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım.... kesinlikle öneririm... Eğer aradığın şey iç güzellikse bulması en kolay şey odur... ;) Saglıcakla kalın.
9 BHR12.09.2006 10:49
süppper izleyin çok güzell yaa orda bana çok benzeyen bi kız var bu vesileyle izledim çoook beğendimm
8 dilsat yücel güven21.04.2002 08:31
son derece eğlenceli,epeyce güldüren bir miktar da hüzünlendiren bir film , gidenler gayet memnun ayrılacaktır diye düşünüyorum.