Altıncı His

Bir çocuk psikiyatrisi olan Dr. Crowe, yıllar önce bir saldırıya uğramış ve hayatı değişmiştir. Son ilgilendiği hastası, 6 yaşındaki bir erkek çocuğu olan Cole Sear'ın bir sırrı vardır. Çok az insana nasip olan bir yetenekle kutsanmış ya da lanetlenmiştir: ölmüş ama huzur bulamamış insanların etrafımızda dolaşan hayaletlerini görüp onlarla konuşmaktadır. Crowe, güçlerinin sınırlarını bilmediği ve anlayamadığı için korku içinde olan Cole'un yalnızca sırrını paylaşan tek kişi olmakla kalmayacak, aynı zamanda onunla birlikte cesur bir yolculuğa da çıkacaktır. İkisi de, içlerindeki boşluğu, yine kendi içlerine yapacakları bir yolculukta bulacakları şeylerle dolduracaklardır.

Altıncı His Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : M. Night Shyamalan
Senaryo : M. Night Shyamalan
Oyuncular : M. Night ShyamalanBruce WillisToni ColletteAngelica TornHaley Joel OsmentFirdous BamjiTrevor MorganGlenn FitzgeraldMischa BartonGreg WoodDonnie WahlbergOlivia WilliamsPeter Anthony TambakisJeffrey ZubernisBruce NorrisLisa Summerour
Türü : Drama, Gizem
Orijinal Adı : The Sixth Sense
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 1999
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 04.02.2000
Dağıtıcı Firma : 0
Yorumlar (1 yorum)
10 betül gül02.03.2010 09:13
mükemmel bir film. uzun zamandır izlediğim en iyi film diyebilirim. mükemmel az bile mükemmel ötesi bi film. herkes mutlaka ve mutlaka izlemeli.