Ankara Sinemaları

ARCADIUM

Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45
Aslan Kral 3D 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Colette 10:45 - 15:00 - 19:10
Colette 21:25- C&C.tesi 23:45
Gloria Bell 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10- C&C.tesi 23:30
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:10
Kripto Vurgun 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45- C&C.tesi 00:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 12:45 - 14:55 - 17:05 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:40- C&C.tesi 23:45
Zavallı 10:45
Zavallı 13:00 - 17:10 - 21:35

AVŞAR (METROPOL)

Akıllara Seza 11:00 - 13:00 - 15:15
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 17:30 - 19:30 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Gloria Bell 11:00
Gloria Bell 19:00 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30

AVŞAR OPTİMUM ANKARA

Akıllara Seza 11:15 - 13:45 - 16:15
Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aykut Enişte 19:30 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Gloria Bell 18:45 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 17:00 - 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER)

Aslan Kral 3D 12:45 - 15:15 - 17:45
Aslan Kral Dub 3D 20:15
Aslan Kral Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Aslan Kral 3D 21:30
Colette 12:00 - 16:30 - 21:00
Gloria Bell 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Kripto Vurgun 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:30 - 15:15 - 18:00 - 20:45
Zavallı 14:20 - 18:50

BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY)

Annabelle 3 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Aslan Kral Dub 3D 20:15
Aslan Kral Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Aslan Kral 3D 21:30
Aslan Kral 3D 12:45 - 15:15 - 17:45
Colette 12:10 - 16:30 - 21:15
Gloria Bell 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Kripto Vurgun 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 15:00 - 17:10
Ölü Adam 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 19:20 - 21:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:30 - 15:15 - 18:00 - 20:45
Zavallı 14:30 - 19:00

CINEMA PINK (FORUM ANKARA)

Akıllara Seza 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Aslan Kral Dub 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00
Aslan Kral Dub 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 17:45 - 20:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMARINE (TAURUS)

Akıllara Seza 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Annabelle 3 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Aslan Kral Dub 3D 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 14:00 - 16:00
Aykut Enişte 11:00 - 13:30
Ecinni: Tılsımlı Mezar 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Gloria Bell 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kaçış Planı 3 14:30 - 18:45
Kripto Vurgun 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Kurtuluş Günü 12:30 - 16:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Ölümcül Sular 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:00 - 18:45 - 21:30

CINEMAXIMUM (ANKAMALL)

Akıllara Seza 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:25- C&C.tesi 23:50
Annabelle 3 11:50 - 16:50 - 21:50
Annabelle 3 Dub 14:20 - 19:20
Aslan Kral 3D 10:30 - 13:05 - 15:45 - 18:20 - 21:00
Aslan Kral Dub 3D 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Aykut Enişte 10:30 - 12:50 - 15:10 - 17:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:50 - 22:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:40 - 12:50
Kaçış Planı 3 Dub 15:00 - 19:30
Kaçış Planı 3 17:15 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM (ANTARES)

Akıllara Seza 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:20- C&C.tesi 23:45
Annabelle 3 Dub 19:30 - 22:00
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Aslan Kral Dub 3D 10:20 - 13:00 - 15:40 - 18:15 - 20:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00
Aykut Enişte 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00- C&C.tesi 00:10
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:45 - 12:50
Kaçış Planı 3 Dub 14:55 - 17:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30- C&C.tesi 23:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM (ARMADA)

Akıllara Seza 10:30 - 14:50 - 17:00
Annabelle 3 14:30 - 19:00
Aslan Kral 3D 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:05 - 18:40 - 21:05- C&C.tesi 23:45
Aslan Kral Dub 12:30 - 15:15 - 18:00
Aslan Kral 20:45- C&C.tesi 23:20
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:35
Colette 13:45 - 19:15
Colette 11:00 - 16:30 - 22:00
Gloria Bell 11:30 - 16:10 - 21:15
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 13:50 - 18:30
Kaçış Planı 3 12:40 - 19:10 - 21:30
Kripto Vurgun 12:00 - 16:30 - 21:30
Kurtuluş Günü 14:10 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:20 - 13:40 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Ölü Adam 13:45 - 19:15
Ölü Adam 11:00 - 16:30 - 22:00
Ölümcül Sular 16:50 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50

CINEMAXIMUM (CEPA)

Akıllara Seza 10:30 - 12:45 - 15:00 - 19:15
Annabelle 3 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Aslan Kral Dub 3D 11:10 - 13:45 - 16:25 - 19:10 - 21:50
Aslan Kral 3D 10:30 - 13:00 - 15:35 - 18:10 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 19:45 - 21:55- C&C.tesi 00:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:15 - 21:30
Gloria Bell 10:30 - 12:50 - 15:10 - 19:35- C&C.tesi 00:05
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 11:30 - 16:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 17:05 - 21:20- C&C.tesi 23:45
Kripto Vurgun 14:00 - 19:00
Kurtuluş Günü 15:00 - 19:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:45 - 13:00 - 15:15
Oyuncak Hikayesi 4 17:30
Ölümcül Sular 17:30 - 21:55
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM (GORDION)

Akıllara Seza 10:45 - 15:10 - 19:30- C&C.tesi 23:55
Annabelle 3 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:40
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Aslan Kral Dub 3D 10:20 - 12:55 - 15:30 - 18:05 - 20:40- C&C.tesi 23:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 15:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:00 - 17:00
Gloria Bell C&C.tesi 23:45
Gloria Bell 14:25 - 19:15
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 11:30 - 16:40 - 21:30- C&C.tesi 23:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 13:00 - 17:20 - 21:40
Kripto Vurgun 12:00 - 16:50 - 21:40
Kripto Vurgun C&C.tesi 23:59
Kurtuluş Günü 14:10 - 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30 - 21:35
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:05 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:15 - 15:00 - 18:15 - 21:00

CINEMAXIMUM (NEXT)

Akıllara Seza 11:10 - 13:35 - 16:00
Annabelle 3 17:20 - 21:55
Aslan Kral Dub 3D 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00
Aslan Kral 3D 10:30 - 13:00 - 15:40 - 18:20 - 21:00- C&C.tesi 23:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:40 - 12:55
Gloria Bell 11:50 - 16:35 - 21:20
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 19:25 - 21:50
Kaçış Planı 3 17:10
Kripto Vurgun 18:30 - 21:05
Kurtuluş Günü 14:20 - 19:05
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:25 - 12:40 - 14:55
Ölümcül Sular 15:10 - 19:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:30 - 13:05 - 16:00 - 18:55 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50

CINEMAXIMUM (PANORA)

Akıllara Seza 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Aslan Kral Dub 12:30 - 15:15 - 18:00
Aslan Kral 20:30
Aslan Kral Dub 3D 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25
Aslan Kral 3D 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:30 - 16:30
Colette 13:35 - 18:35
Colette 11:00 - 16:10 - 21:30
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:30 - 14:30
Gloria Bell 13:50 - 19:10 - 21:35- C&C.tesi 23:59
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:50
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:00 - 16:15
Kaçış Planı 3 14:20 - 19:00
Kripto Vurgun 12:00 - 16:30 - 21:20- C&C.tesi 23:40
Kurtuluş Günü 20:00 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Ölü Adam 11:00 - 16:00 - 21:00
Ölü Adam 13:30 - 18:45
Ölümcül Sular 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 14:40 - 17:20 - 20:00- C&C.tesi 23:00

CINEMAXIMUM ATAKULE ANKARA

Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00
Aslan Kral 3D 21:40
Aslan Kral 12:00 - 17:45- C&C.tesi 23:00
Aslan Kral Dub 14:45 - 20:30
Gloria Bell 11:40 - 16:30 - 21:10- C&C.tesi 23:40
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 14:00 - 18:50
Kripto Vurgun 16:10 - 18:35 - 21:00- C&C.tesi 23:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINEMAXIMUM ATLANTİS BATIKENT

Akıllara Seza 10:20 - 12:40 - 15:00 - 17:20
Annabelle 3 16:00 - 18:40 - 21:15
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Aslan Kral Dub 3D 10:20 - 13:00 - 15:40 - 18:15 - 20:50- C&C.tesi 23:25
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:35
Aykut Enişte 10:35 - 13:15
Ecinni: Tılsımlı Mezar 10:40 - 12:50 - 17:10 - 22:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:00 - 19:30
Kaçış Planı 3 16:50
Kaçış Planı 3 Dub 21:35
Kripto Vurgun 19:40 - 22:00
Kurtuluş Günü 14:40 - 19:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50- C&C.tesi 23:59
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:00 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 15:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:50 - 16:20 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:35 - 19:05

CINEMAXIMUM METROMALL

Akıllara Seza 11:30 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:00- C&C.tesi 23:20
Annabelle 3 Dub 20:30
Aslan Kral Dub 3D 10:20 - 13:00 - 15:40- C&C.tesi 23:59
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Kaçış Planı 3 Dub 13:20 - 17:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:10 - 13:30 - 15:50 - 18:10
Ölümcül Sular 11:00 - 15:30 - 19:50 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:30 - 16:10 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 13:20 - 19:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 18:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 21:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 23:00

CINEMAXIMUM PODIUM ANKARA

Akıllara Seza 12:20 - 14:40 - 17:00 - 19:20 - 21:40
Annabelle 3 15:10
Annabelle 3 Dub 19:40
Aslan Kral Dub 3D 10:20 - 13:00 - 15:40 - 18:20 - 21:00
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:05 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:40
Aykut Enişte 10:30 - 12:50
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:15 - 13:25 - 17:35 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:35 - 19:45
Kaçış Planı 3 Dub 17:30 - 22:00
Kurtuluş Günü 17:50 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Ölümcül Sular 15:50 - 19:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

CINEMAXIMUM POLATLI

Akıllara Seza 16:20 - 19:00 - 21:40
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Aslan Kral Dub 12:00 - 14:35 - 17:10
Kaçış Planı 3 Dub 19:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:40
Ölümcül Sular 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 16:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 13:45 - 19:15

CINEVİZYON (ACITY)

Akıllara Seza 14:15 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 21:50
Aslan Kral Dub 12:00 - 14:00 - 16:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 12:30
Aykut Enişte 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45 - 18:30 - 20:15 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 13:00
Kripto Vurgun 11:00 - 13:00 - 15:00
Kurtuluş Günü 17:00 - 18:45 - 20:00 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:00 - 14:45 - 16:30
Ölümcül Sular 18:15 - 20:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 18:30 - 20:45

PRESTIGE (KENTPARK)

Akıllara Seza 11:00 - 15:15 - 19:30
Akıllara Seza 13:00
Anna 11:30 - 16:30 - 21:30
Annabelle 3 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00
Aslan Kral 3D 18:30 - 21:00
Gloria Bell 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 21:45
Kaçış Planı 3 13:15 - 17:30 - 21:45
Kaçış Planı 3 11:00
Kripto Vurgun 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Ölümcül Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Tolkien 14:00 - 19:00

PRESTIGE (NATAVEGA)

Akıllara Seza 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 18:30 - 21:00
Aslan Kral Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ecinni: Tılsımlı Mezar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 11:00
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı 13:00 - 17:15 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 18:30 - 21:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 15:15 - 19:30
Kripto Vurgun 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kurtuluş Günü 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:30 - 22:00

SİNEMAX ANKARA

Akıllara Seza 12:15 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Aslan Kral Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aslan Kral Dub 14:30 - 17:00
Kaçış Planı 3 Dub 19:20 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 14:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30