Ankara Sinemaları

ARCADIUM

Aile Arasında 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Arif v 216 15:20 - 18:00 - 20:40 - C/Cts: - 00:00
Arif v 216 12:00 - 14:40 - 17:20 - 20:00 - C/Cts: - 22:40
Arif v 216 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Ayla 12:40
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 10:45
Deliha 2 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:20 - C/Cts: - 00:00
Deliha 2 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30
Ferdinand 10:35 - 12:30 - 14:40 - 16:50
Yolcu 19:10 - 21:30 - C/Cts: - 00:00

AVŞAR (METROPOL)

Acı Tatlı Ekşi 11:00 - 13:15
Aile Arasında 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Daha 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 2 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

AVŞAR OPTİMUM ANKARA

Acı Tatlı Ekşi 19:15 - 21:30
Aile Arasında 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ayla 18:00
Daha 11:00 - 13:30 - 21:45
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 2 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45
Ferdinand Dub - 11:45 - 14:15
Jumanji: Vahşi Orman 12:00 - 14:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER)

Aramızdaki Sözler 11:45 - 16:15 - 18:45
Daha 12:00 - 16:30 - 21:00
Deliha 2 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
İngiltere Benim 14:30 - 19:00
The Post 11:15 - 13:45 - 21:15

BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY)

93 Yazı 11:45
Beden ve Ruh 14:15
İz 11:45
Kare 18:45
Mutlu Son 18:45
Aile Arasında 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aramızdaki Sözler 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10
Daha 12:00 - 16:45 - 21:30
Deliha 2 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
İngiltere Benim 14:15 - 18:45
Loving Vincent 11:00 - 15:15 - 19:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
The Post 11:15 - 16:15 - 18:45
Yolcu 12:00 - 14:30 - 16:30

CINEFORA (ANKARA)

Acı Tatlı Ekşi 11:00 - 13:30
Aile Arasında 19:00 - 21:15
Ayla 18:00
Deliha 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Deliha 2 12:00 - 14:30 - 17:00
Ferdinand Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

CINEMA PINK (FORUM)

Acı Tatlı Ekşi 18:45 - 21:15
Aile Arasında 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 16:45
Deliha 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Ferdinand Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

CINEMARINE (TAURUS)

Acı Tatlı Ekşi 12:15 - 14:30 - 18:45 - 21:00
Aile Arasında 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Aile Arasında 16:45 - 19:15 - 21:45
Ayla 18:00
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Deliha 2 21:24
Deliha 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 2 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15
Ferdinand Dub - 3D - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45
Jumanji: Vahşi Orman 3D - 12:00 - 14:30
Jumanji: Vahşi Orman Dub - 3D - 12:00 - 14:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:45 - 14:15
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 16:45 - 19:15 - 21:45
Yolcu 12:00 - 14:30 - 16:30

CINEMAXIMUM (ANKAMALL)

Acı Tatlı Ekşi 11:45 - 14:10 - 16:35 - 19:00 - 21:25
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 2 12:20 - 15:10 - 17:50 - 20:20 - C&C.tesi 23:50
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:25 - 13:50
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30
Yolcu Imax - 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:15 - C&C.tesi 23:40

CINEMAXIMUM (ANTARES)

Acı Tatlı Ekşi 11:00 - 13:30
Aile Arasında 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ayla 16:00 - 18:45 - 21:30
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 2 12:15 - 14:45 - 17:45 - 20:15 - C&C.tesi 22:45
Ferdinand Dub - 3D - 12:00 - 14:30
Jumanji: Vahşi Orman Dub - 3D - 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30

CINEMAXIMUM (ARMADA)

Acı Tatlı Ekşi 17:00 - 19:30 - 22:00
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Daha 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:50 - 21:25
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Loving Vincent 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:40 - 19:50 - 22:00
The Post 11:15 - 13:50 - 16:25 - 19:00 - 21:35 - / - C&C.tesi 00:10
Yolcu 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 00:00

CINEMAXIMUM (BATIKENT)

Acı Tatlı Ekşi 16:20 - 18:50 - 21:20
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 2 12:30 - 15:00 - 17:30 - 20:00 - C&C.tesi 22:45
Ferdinand Dub - 3D - 11:00 - 13:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:30 - 13:55 - 16:25
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 23:59

CINEMAXIMUM (CEPA)

Acı Tatlı Ekşi 12:00 - 14:30
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 2 11:15 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:35
Deliha 2 17:00 - 19:30 - 22:00
Ferdinand Dub - 11:30 - 14:00
Jumanji: Vahşi Orman 3D - 13:30 - 18:25
Loving Vincent 11:15 - 16:10 - 21:05
Muhteşem Showman 16:30 - 19:00 - 21:30
The Post 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - / - C&C.tesi 23:55
Yolcu 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30

CINEMAXIMUM (GORDION)

Acı Tatlı Ekşi 16:00 - 18:30 - 21:00
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:15 - 13:15
Deliha 2 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Ferdinand Dub - 3D - 11:00 - 13:30
Loving Vincent 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:20 - C&C.tesi 23:50
The Post 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - / - C&C.tesi 23:55
Yolcu 11:25 - 13:50 - 16:15 - 18:40 - 21:05 - C&C.tesi 23:30

CINEMAXIMUM (NEXT)

Aile Arasında 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Deliha 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Ferdinand Dub - 10:50 - 13:20
Loving Vincent 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:50 - 22:00
The Post 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 21:50
Yolcu 11:40 - 14:10 - 16:40 - 19:10 - 21:40

CINEMAXIMUM (PANORA)

Acı Tatlı Ekşi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Aile Arasında 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Aramızdaki Sözler 11:10 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:25 - C&C.tesi 23:59
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Ferdinand Dub - 11:00 - 13:40
Jumanji: Vahşi Orman 4Dx - 3D - 12:00 - 18:15
Loving Vincent 11:00 - 13:50 - 16:20 - 18:40 - 19:00 - 21:30
Muhteşem Showman 16:25 - 18:50 - 21:20
Star Wars: Son Jedi 4Dx - 15:00 - 21:05
The Post 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20 - / - C&C.tesi 23:55
Zirve 11:00 - 13:30 - 16:20 - 21:00

CINEMAXIMUM (PODYUM ANKARA)

Acı Tatlı Ekşi 16:00 - 18:30 - 21:00
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 2 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliha 2 12:30 - 15:15 - 17:45 - 20:15 - C&C.tesi 22:45
Ferdinand Dub - 3D - 11:00 - 13:30
Jumanji: Vahşi Orman 10:40 - 15:50 - 21:00
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 11:35 - 14:00 - 16:25 - 18:50 - 21:15

CINEMAXIMUM METROMALL

Acı Tatlı Ekşi 16:30 - 19:30 - 21:30
Aile Arasında 10:45 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Deliha 2 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45
Ferdinand Dub - 3D - 11:30 - 14:00

CINEVİZYON (ACITY)

Aile Arasında 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ayla 18:00
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:00
Deliha 2 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Deliha 2 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ferdinand Dub - 11:00 - 13:00
Jumanji: Vahşi Orman Dub - 3D - 12:00 - 14:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
The Post 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

KARA HARP OKULU

Yolcu 12:00 - 14:30 - 16:30

KIZILIRMAK

Aile Arasında 10:45 - 21:00
Deliha 2 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
The Post 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45

PRESTIGE (BİLKENT)

Aile Arasında 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Aramızdaki Sözler 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Ayla 18:00
Jumanji: Vahşi Orman 3D - 12:00 - 14:30
Muhteşem Showman 16:30 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
The Post 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - / - C&C.tesi 00:00

PRESTIGE (KENTPARK)

Acı Tatlı Ekşi 14:00 - 19:00
Aile Arasında 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Aramızdaki Sözler 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00 - C&C.tesi 23:30
Deliha 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Jumanji: Vahşi Orman 3D - 12:00 - 14:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:00
Yolcu 12:00 - 14:30 - 16:30

PRESTIGE (NATAVEGA)

Acı Tatlı Ekşi 19:00 - 21:30
Aile Arasında 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ayla 18:00
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Deliha 2 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deliha 2 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Ferdinand Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Jumanji: Vahşi Orman 12:00 - 14:30
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Yol Arkadaşım 11:30 - 21:00
Yolcu 12:00 - 14:30 - 16:30

SİNEMAX (GÖKSU)

Aile Arasında 11:20 - 13:50 - 16:20 - 18:50 - 21:20
Ayla 18:00
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! Dub - 11:20 - 13:10 - 15:00
Deliha 2 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30 - 22:45
Deliha 2 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Ferdinand Dub - 16:50 - 18:10

TÜRK TELEKOM (ANKARA)

Adalet Birliği Dub - 3D - 18:00