Antalya Sinemaları

AGORA ANTALYA

Annabelle 3 Dub 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:15 - 21:00
Tolkien 19:00 - 21:30
Yuvaya Dönüş 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

AKSİN (MEGAPOL)

Annabelle 3 Dub 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15

AKSİN ERASTA

Annabelle 3 Dub 11:15 - 16:15 - 19:15 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 13:45 - 18:45 - 21:15

CINEMA PINK (SHEMALL)

Amerikan Soygunu 14:00 - 19:00 - 21:30
Anna 11:30 - 16:30
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00

CINEMA PINK (TERRACITY)

Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15

CINEMASAL

Bebeğin Laneti 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Cin Deresi 'Müsfer' 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Katil Bebek Geri Döndü 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yuvaya Dönüş 17:45 - 19:45 - 21:45

CINEMAXIMUM (MANAVGAT)

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
Kaçış Planı 3 17:15 - 21:40
Kaçış Planı 3 Dub 19:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:15 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 15:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 16:20 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:40 - 19:00
Yuvaya Dönüş 19:10 - 21:30

CINEMAXIMUM (MARK)

Alita: Savaş Meleği Dub 21:30
Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:05 - 15:10
Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 17:15 - 19:30 - 21:45
El Royale'de Zor Zamanlar 16:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:00 - 14:00
Kaçış Planı 3 Dub 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Karanlık Zihinler Dub 19:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Ölümcül Sular 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:45 - 17:45 - 20:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 14:45
Yol Arkadaşım 2 10:30 - 13:00

CINEMAXIMUM (MİGROS ANTALYA)

Annabelle 3 12:30 - 16:55 - 19:20 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 10:30 - 14:55 - 19:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:45 - 15:45
Colette 13:45
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 13:45 - 17:45
Kaçış Planı 3 19:45 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Ölü Adam 11:00 - 16:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 10:15 - 11:45 - 14:45 - 17:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:30 - 15:30 - 17:15 - 21:00

CINETECH (MALL OF ANTALYA)

Annabelle 3 11:45 - 21:45
Annabelle 3 Dub 14:15 - 16:45 - 19:15
Arkadaşımın Aşkı 21:45
Arkadaşımın Aşkı 12:15 - 16:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Aykut Enişte 14:15 - 18:45 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:50 - 15:50 - 19:50
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40
Kaçış Planı 3 13:40 - 21:40
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:50 - 17:50 - 21:50
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00
Ölümcül Sular 12:10 - 14:10 - 16:10 - 18:10 - 20:10 - 22:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:15 - 18:00 - 21:15
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:30 - 21:45

CINETIME (ANTALYA)

Annabelle 3 Dub 13:00 - 19:20
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Aykut Enişte 11:45 - 14:15 - 22:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 14:00 - 20:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 16:15 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:45 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 14:00 - 16:45 - 19:30 - 22:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:45 - 16:30 - 19:15
Tekne 11:00 - 21:50
X-Men: Dark Phoenix Dub 3D 16:45 - 19:30
Yol Arkadaşım 2 16:00 - 18:15
Yol Arkadaşım 2 20:45
Yuvaya Dönüş 11:30 - 13:45 - 21:00

ÖRNEK DAMLATAŞ

Anna Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:15
Cin Deresi 'Müsfer' 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00 - 21:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Tekne 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:15

PLAZA

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15

SİTE LAURA

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 15:00 - 17:45 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 16:15 - 19:00 - 21:30