Antalya Sinemaları

AGORA ANTALYA

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:45 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:00 - 21:15
Grinç Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15
Hedefim Sensin 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kafalar Karışık 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Müslüm 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:45 - 16:30
Ölümcül Makineler 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

AKSİN (MEGAPOL)

Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Müslüm 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

AKSİN ERASTA

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Grinç Dub - 11:15 - 13:00 - 14:45
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Müslüm 16:45 - 19:15 - 21:45
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Sihirbazın Balonları Dub - 14:45

BELEDİYE (ELMALI)

Kafalar Karışık 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:30
Prenses ve Ejderha Dub - 12:00 - 15:00

BELEDİYE (KUMLUCA)

Müslüm 16:00 - 18:30 - 21:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 09:00 - 11:00 - 13:00

CINEMA PINK (SHEMALL)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:15 - 15:30
Bana Bir Soygun Yaz 2 17:45 - 19:45 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:30
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45
Kafalar Karışık 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00
Ölümcül Makineler 18:45 - 21:30
Sihirbazın Balonları Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMA PINK (TERRACITY)

Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Grinç Dub - 11:00 - 13:00
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 15:00 - 17:15 - 19:30
Yılbaşı Sürprizi 11:30 - 13:30 - 15:30

CINEMASAL

Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
Sihirbazın Balonları Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Son Çıkış 13:00 - 17:00 - 21:00
Şeytan Geçidi En Ha Ra 11:00 - 15:00 - 19:00 - 21:30

CINEMAXIMUM (MANAVGAT)

Bana Bir Soygun Yaz 2 17:40 - 19:50 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Deliler Fatih'in Fermanı 13:45 - 19:00
Hedefim Sensin 12:30 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Kafalar Karışık 11:00 - 13:15 - 15:30
Kafalar Karışık 12:00 - 14:15 - 16:30
Müslüm 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 18:40
Ölümcül Makineler 3D - 21:00

CINEMAXIMUM (MARK)

Aşk Bu mu? 17:20 - 22:00
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 13:05 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Çakallarla Dans 5 19:30 - 21:45
Grinç Dub - 10:45 - 12:45
Hedefim Sensin 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Hedefim Sensin 14:50 - 19:30
Kafalar Karışık 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Kafalar Karışık 12:00 - 14:05 - 16:10 - 18:20 - 21:00
Müslüm 10:40 - 13:30 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:20

CINEMAXIMUM (MİGROS ANTALYA)

Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Bohemian Rhapsody 18:45 - 21:45
Hedefim Sensin 11:40 - 14:15 - 16:50 - 19:25 - 22:00
Kafalar Karışık 10:30 - 12:40 - 14:50
Kafalar Karışık 11:15 - 13:45 - 16:15
Müslüm 18:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00
Ölümcül Makineler 3D - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:05
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 18:40 - 21:15
Roma 13:05 - 18:30
Suçlu 11:00 - 16:15

CINETECH (MALL OF ANTALYA)

Aşk Bu mu? 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Bana Bir Soygun Yaz 2 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Çakallarla Dans 5 17:40 - 19:50 - 22:00
Deliler Fatih'in Fermanı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Grinç Dub - 11:00 - 12:50 - 14:40 - 16:30
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45 - 16:45 - 19:15
Ölümcül Makineler 3D - 14:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 3D - 11:00 - 14:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

CINETIME (ANTALYA)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Çakallarla Dans 5 20:00
Çakallarla Dans 5 11:45 - 14:00 - 16:15
Deliler Fatih'in Fermanı 12:15 - 15:00 - 17:45 - 20:30
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 3D - 12:00 - 15:00
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Hedefim Sensin 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Kafalar Karışık 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Müslüm 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00
Yılbaşı Sürprizi 13:15 - 15:15

KÜLTÜR MERKEZİ (FİNİKE)

Hedefim Sensin 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 11:00

KÜLTÜR MERKEZİ (MANAVGAT)

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:10 - 13:20 - 15:40
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:45 - 17:45 - 20:40
Hedefim Sensin 11:00 - 13:25 - 15:50 - 18:15 - 20:40
Kafalar Karışık 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Müslüm 17:40 - 20:25
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45 - 14:30 - 17:30 - 20:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

ÖRNEK ALANYUM

Kafalar Karışık 12:00 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Müslüm 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 11:00 - 14:00

ÖRNEK DAMLATAŞ

Aşk Bu mu? 11:45 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bizim İçin Şampiyon 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:30
Çakallarla Dans 5 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:30
Hedefim Sensin 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:45 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sihirbazın Balonları Dub - 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00 - 21:00
Son Çıkış 12:00 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:30

PLAZA

Bana Bir Soygun Yaz 2 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Bizim İçin Şampiyon 11:30 - 13:45 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Hedefim Sensin 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kafalar Karışık 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Müslüm 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ölümcül Makineler Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde Dub - 3D - 11:00 - 14:00

SİTE LAURA

Aşk Bu mu? 17:00 - 21:30
Bizi Hatırla 16:00 - 18:30 - 21:00
Bizim İçin Şampiyon 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Deliler Fatih'in Fermanı 19:15
Grinç Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Hedefim Sensin 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kafalar Karışık 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Müslüm 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 12:00 - 14:00