Aramızda Casus Var

Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA’deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd.ye kaydeder. Cox’un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie cd.yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad’in tesadüfen bulduğu cd ile Cox’a şantaj yapmaya başlarlar.

Aramızda Casus Var Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Ethan CoenJoel Coen
Senaryo : Ethan CoenJoel Coen
Oyuncular : John MalkovichJ.K. SimmonsGeorge ClooneyRichard JenkinsBrad PittKevin SussmanTilda SwintonDavid RascheFrances McDormandMichael CountrymanElizabeth MarvelOlek Krupa
Türü : Komedi, Suç, , , ,
Orijinal Adı : Burn After Reading
Yapımcı Firma : Mike Zoss Productions
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : ABD, İngiltere, Fransa
Vizyon Tarihi : 28.11.2008
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film
Yorumlar (3 yorum)
5 Orhan Demir03.01.2010 12:22
Mükemmel Oyuncu kadrosunun biz izleyicileri yanıltabildiğinin en iyi kanıtı bu film olsa gerek. Filmin tek eğlenceli kısmı final sahnesi idi. Senaryo ve yönetim çok zayıf. Un ve şekerin olduğu mutfakta helva yapamayanların filmi.
7 ARZU AVCI UÇARSOY13.12.2008 02:12
Film boyunca üstten çekimdeki mikrofon göründü. Bu acemiliği film ve oyunla bağdaştıramadım. Diğer özellikleri, tiyatral yapısı ve olay örgüsü ile görülmeye değer bulduğumu söylemeliyim
3 özden özdemir08.12.2008 09:28
filmin oyuncularını görünce izlemeye değer gibi görünüyor ama berbat bi film seans arasında izlediğim salondaki seyircilerin bi bölümü sıkılıp gittiler. kısaca vasat bir film.