Aramızdaki Sarışın

Hikaye üç çocukluk arkadaşının etrafında geçiyor: Katolik rahip Brian Finn (Edward Norton), Haham Jacob Schram (Ben Stiller) ve güzel iş kadını Anna Reilly (Jenna Elfman). Rahip Brain ve Haham Jacob, eski arkadaşları "Anna Banana" yı onaltı yıldır görmemişlerdir, ve Anna şimdi oldukça çekici bir kadın olarak şehre geri döner ve tehlike başgösterir. Rahib'in evlenmeme yeminine ve Haham'ın yahudi olmayan bir kız ile evlenme yasağına rağmen Anna'nın etrafında komik ve dramatik bir yarış başlar.

Aramızdaki Sarışın Fragmanı

Aramızdaki Sarışın Bilgiler

Yönetmen : Edward Norton
Senaryo : Stuart Blumberg
Oyuncular : Milos Forman
Catherine Lloyd Burns
Ben Stiller
Edward Norton
Stuart Blumberg
Jenna Elfman...
Türü : Drama, Komedi
Orijinal Adı : Keeping the Faith
Yapımcı Firma : Spyglass Entertainment
Yapım Yılı : 2000
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 02.02.2001
Dağıtıcı Firma :

Aramızdaki Sarışın Filminin Oyuncuları

Aramızdaki Sarışın Filmi Yorumları
10 ALİ ALKAN19.09.2005 06:27
muhteşem bir romantik komedi izlemeyenler çok şey kaçırdınız bence hemen izleyin
0 utkuakkalkan11.12.2002 05:03
valla hoca bu filmi izlemedim ama ben bu hatuna hastayım.bu kadar güzel,bu kadar tatlı,bu kadar çılgın bir kadın ben daha hayatımda görmedim.
5 Banu08.02.2001 11:26
Ne gulmekten olduyor ne de bayginlik geciriyorsunuz izlerken.Yuzunuzde her daim safca bir siritis oluyor. Konu aslinda iki erkek arasinda kalan bir kiz!Hani aramizdaki sarisin lafida oradan ama konuyu yada filmi ilginc kilan bu iki yakisikli(!?)erkegin haham&rahip olmasi! Zaten bu noktada komedi basliyor. Konu olarak cok basarili sayilmaz belki ama oyunculuk oldukca iyi. Gidip hos vakit gecirmenizi oneririm.