Aydın Sinemaları

BELEDİYE (NAZİLLİ)

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:20
Paw Patrol Filmi Dub 14:00 - 19:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 10:30 - 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30
Tomris Dub 11:00 - 16:00 - 21:00

CINEMAGIC KUŞADASI

Amacı Olmayan Grup 11:00 - 12:30 - 14:15 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Azubel 3D 11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:45 - 19:00 - 20:30
İnsanlar İkiye Ayrılır 13:00 - 17:00 - 21:00
Luka Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:00 - 12:30 - 14:15 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 11:30 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 16:15 - 18:30 - 20:45
Sir-Ayet: Ölü Doğan 11:00 - 15:00 - 19:00

CINEMARINE SÖKE

Amacı Olmayan Grup 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Belalı Karakol Dub 14:15 - 16:30
Belalı Karakol 18:45 - 21:00
Hızlı ve Öfkeli 9 Dub 14:15
İnsanlar İkiye Ayrılır 17:15 - 19:30 - 21:45
Kimetsu Orkestrası Konseri 12:00
Luka Dub 3D 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 12:45 - 15:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 18:15 - 21:00

CINEMAXIMUM AYDIN

Amacı Olmayan Grup 10:55 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45
Baba 11:15 - 16:20 - 21:30
Belalı Karakol Dub 16:35 - 19:05
Belalı Karakol 11:30 - 21:45
İnsanlar İkiye Ayrılır 13:45 - 18:50
Kimetsu Orkestrası Konseri 14:00
Luka Dub 10:45 - 13:00 - 15:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 14:45 - 18:15 - 21:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 11:45
Sir-Ayet: Ölü Doğan 17:30 - 19:45 - 22:00

MELEK KUŞADASI

Belalı Karakol Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Kimetsu Orkestrası Konseri 11:00 - 15:15 - 17:30
Luka Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 11:00 - 14:00 - 16:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 19:00 - 21:30
Sir-Ayet: Ölü Doğan 13:15 - 19:45 - 21:45

TME CINEMAS NAZİLLİ

Amacı Olmayan Grup 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Elli Kelimelik Mektuplar 12:00 - 18:30 - 20:45
Luka Dub 14:30 - 16:30
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30 - 20:30
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 12:00 - 14:30 - 17:30 - 20:30