Balıkesir Sinemaları

ARTUR IŞIK AÇIKHAVA

Avengers: Sonsuzluk Savaşı 22:00
Deadpool 2 Dub - 22:30
Muhteşem Showman 22:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 22:00
Terminal 14:00 - 18:00

CINEFORA BANDIRMA

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Deadpool 2 Dub - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Gökdelen Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15
Kapalak Kızı 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CINEMARINE (EDREMİT)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 12:30 - 19:15
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 14:45 - 16:45 - 21:30
Eski Köye Yeni Adet 12:00 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Gökdelen Dub - 10:05 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Gökdelen Dub - 3D - 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:00 - 17:00 - 19:30 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kapalak Kızı 11:45 - 14:00 - 16:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 12:00 - 14:15 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 14:45 - 19:00 - 21:15
Sibirya 12:45 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:30
Terminal 13:30 - 17:45

CINEMARINE (YAYLADA)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15
Ant-Man ve Wasp 3D - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Gökdelen Dub - 12:30 - 14:45 - 17:00
Gökdelen 19:15 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Dub - 3D - 12:00 - 21:00
Kapalak Kızı 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 16:00 - 18:30 - 21:00

MY CINE LIFE

Ant-Man ve Wasp Dub - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gökdelen Dub - 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:45 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kapalak Kızı 12:00 - 14:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00

OSKAR BURHANİYE

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00

SİNE ATLAS EDREMİT

Kaptan Dandun 12:00 - 13:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00