Balıkesir Sinemaları

BALIKESİR 10 BURDA

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15
Kaçış Planı 3 18:45 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:15 - 21:30

CINEFORA BANDIRMA

Annabelle 3 Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:15 - 13:15 - 15:15
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 17:00 - 19:15 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15
Yuvaya Dönüş 17:15 - 19:15 - 21:15

CINEMARINE (EDREMİT)

Amerikan Soygunu 13:00 - 17:00 - 21:15
Annabelle 3 Dub 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 15:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 13:45 - 18:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 19:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 14:45 - 16:45
Ölümcül Sular 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 15:30 - 20:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:15 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:45
Yuvaya Dönüş 12:45 - 18:45 - 20:45

CINEMAXIMUM YAYLADA

Alita: Savaş Meleği 21:15
Annabelle 3 19:30 - 21:50
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Aykut Enişte 10:45 - 13:10 - 15:35
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 19:55 - 21:50
Efsunlu - Kabirden Gelen C&C.tesi 23:50
El Royale'de Zor Zamanlar 16:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 12:10 - 14:05
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:40
Kaçış Planı 3 Dub 15:15 - 21:55
Kaçış Planı 3 19:45
Karanlık Zihinler Dub 18:55
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:05 - 17:20 - 19:40 - 22:00
Ölümcül Sular 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:40
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:05 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 22:40
Yuvaya Dönüş 10:40 - 13:00 - 17:25

MELEK EDREMİT

Aykut Enişte 17:00 - 19:15 - 21:30
Cin Deresi 'Müsfer' 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 14:00 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

MY CINE LIFE AYVALIK

Annabelle 3 Dub 19:15 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

OSCAR BURHANİYE

Aykut Enişte 18:45 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:20 - 14:30 - 16:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:30 - 18:15 - 21:00