Yorumlar (5 yorum)
1 nurten bıyıklı20.03.2011 01:01
hizmet sektörünün bütün ürünlerinde müşteri memnuniyet var.... sinemalarda da olsun istiyorum.... zaman kaybı sorun değil ama , paramı geri istiyorum ......
8 yaprak inal18.03.2011 01:35
filmi klişe, oyuncuları moda giremeden oynamış bulanlar; tüm bunlar zaten yönetmenin, filmin asıl amacıdır. hayatımızdaki yerleşmiş klişelere, burjuva kesimin donukluğuna sizce nasıl daha güzel atıfta bulunabilirlerdi ki! filmi kesinlikle tavsiye ediyorum!!
7 Laposte diFalcone16.03.2011 02:37
Filmi izlerken ne hissettiğiniz değil filmin yapısına da bakmak gerekir. Salonun dekoratif düzeniyle daha sonra da ilgilenebilirsiniz. Film çok iyi değil, doğru, ama etkileyici tarafları da var. Filmin sahne yönetimi, kadrajı ve sanatsal tarafını hiç ele almamışsınız. Ne bekliyordunuz, matrix mi olacaktı? Filmin bir konusu var, oyunculuklar orta düzey ve filmin sonu da aslında biraz kafa yorarsanız var, 'başa dönmek', bence. Yani film başladığı yere geri dönüyor. Biz de burdaki mastübatif dekor oluyoruz. Bu sizi biraz sıkmış olan etken olabilir. Sondaki Engin Altan Düzyatan bakışı da oldukça sert ve komik. Geri kalanı fena değil.. Daha iyilerini de bekliyoruz..
8 demet yagci16.03.2011 12:17
bu film herkesin anlayabileceği bir film değildi filmde klişelerle alay ediliyor ama aynı zamanda sınıf tartışması yapılıyordu biraz bilgi birikiminiz ve zekanız varsa anlayabileceğiniz bir filmdi bence film kült bil film olacak bence izlenmeli
1 kevser akar12.03.2011 03:13
bu 1 puan bile çok oldu aslında bu filme....son zamanlarda türk romantik filmler çoğunlukta ve bu filme gelene kadar hepsi kendince başarılı ama bu film berbat ötesi....kesinlikle izlemeyin demicem....izleyince ne olduğunu anlayacaksınız zaten.konu yok oyunculuk yok ve sonu yok....biz bu filmi izlerken çok güldük ama sebebi film değildi.ön sırada oturan grubun bu film ile ilgili enteresan yorumlarıydı....izleyecek film olmayınca etrafı izliyorsun ;) doğal olarak.....ii seyirler :)