Bitmeyen Gece

James ve karısı Casey iki çocukları ve yakın bir arkadaşları ile birlikte hafta sonu tatili için Oregon’un ücra bir yerine gider. Bu aslında bir tatilden çok bir arayıştır. James’e ölümcül bir kanser teşhisi konulunca Casey alternatif bir tedavi yöntemi denemek için bu geziyi planlar. Burada iyileştirici bir etkisi olduğu söylenen bir kulübeye giderler. Yakacak odun aramak için karla kaplı ormana giden James yerde baygın halde yatan bir kadın görür. James, kadını apar topar kaldıkları kulübeye götürür. Yardım etmeye çalıştıkları gizemli kadın, ailenin hayatını sonsuz dek değişmesine neden olacak birçok olaya sebep olur. Yönetmen koltuğunda Brad Baruh’un oturduğu filmin senaryosunu Irving Walker kaleme alıyor. Korku türündeki filmin oyuncu kadrosunda Brea Grant, AJ Bowen, Barbara Crampton, Sophie Dalah, Elise Luthman gibi isimler yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Kenton Drew Johnson’ın üstlendiği yapımın müzikleri Joseph Bishara’ya ait.

Bitmeyen Gece Fragmanı

Bitmeyen Gece Bilgiler

Yönetmen : Brad Baruh
Senaryo : Brad Baruh Irwing Walker
Oyuncular : Brea Grant
AJ Bowen
Barbara Crampton
Sophie Dalah
Elise Luthman
Joshua Hoffman...
Türü : Gerilim, Korku
Orijinal Adı : Dead Night
Yapımcı Firma : M3 Alliance
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 10.08.2018
Dağıtıcı Firma : CGV Mars Dağıtım

Bitmeyen Gece Filminin Oyuncuları

Bitmeyen Gece Filmi Yorumları
1 Korku.com15.08.2018 08:59
Bu filme giderken bir başka filmin fragmanını izlemiştim o film sanarak gittim ve o olmadığını görünce büyük şok yaşadım. Hadi o film değil bari iyi çıksaydı. Benim son zamanlarda izlediğim en kötü filmlerden biri oldu !!!
1 Erdem15.08.2018 08:56
Çok kötü !!!
1 Yusuf15.08.2018 08:56
Gerçekten büyük bir umutla girip büyük bir hayal kırıklığı yaratan çok kötü bir film olmuş.
1 Fblive15.08.2018 08:55
Uzun zamandır izlediğim en kötü yabancı filmlerinden biriydi. Konusu ve saçma sapan oyunculurla dolu berbat bir filmdi. Şiddetle GİTMEMENİZİ ÖNERİRİM !!!
1 Michael MYERS15.08.2018 08:53
Bu kadar kötü senaryo ve kötü oyunculukların olduğu bir film görmedim. Berbat ötesi !!!