Biz

Adelaide ve Gabe Wilson birbirlerini ve ailelerini seven, huzurlu ve mutlu bir çifttir. Yorucu geçen bir yılın ardından çift 2 çocuklarını da alıp Kuzey Kaliforniya'da sahil kenarında bulunan evlerine giderler. Tyler ailesi ile sahilde geçirdikleri bir günün ardından, geçmişte bir çeşit travma atlatmış olan Adelaide ailesinin başına bir şey gelebileceği konusunda paranoyaklaşmaya başlar. Gece çöktüğünde Wilson ailesinin, yolda el ele tutuşmuş dört kişiyi görmesinin ardından her şey daha paranoyak bir hal alacaktır. Evlerine yapılan saldırıyı savuşturamayan ailenin yaşayacağı en büyük dehşet ise evlerine giren bu 4 kişinin aslında kendilerinin birebir kopyaları olmasıdır. Birbirinin klonu gibi olan iki ailenin arasındaki en önemli fark ise içlerinden yalnızca birinin hayatta kalabileceğidir.

Biz Fragmanı

Biz Bilgiler

Yönetmen : Jordan Peele
Senaryo : Jordan Peele
Oyuncular : Elisabeth Moss
Lupita Nyong'o
Winston Duke
Tim Heidecker
Shahadi Wright Joseph
Anna Diop...
Türü : Korku, Gerilim
Orijinal Adı : Us
Yapımcı Firma : Monkeypaw Productions
Yapım Yılı : 2019
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 22.03.2019
Dağıtıcı Firma : UIP Türkiye

Biz Filminin Oyuncuları

Biz Filmi Yorumları
10 Mirsat 31.03.2019 11:51
Yorumları hayretle okudum ve insan kalitemiz adına üzüldüm. Filmin konusu insanların travmaları ile oluşan hayat anlayışının değişebileciğini işliyor aslından diğer kişiler yok herşey 4 boyutlu ama anlaya ...
0 Hakan Tekin28.03.2019 08:33
Tek kelimeyle rezalet bir film. Böyle filmleri sinemalar nasıl gösterime alıyor aklım almıyor. Derhal vizyondan kalkması gereken bir film.
3 çiğdem çalık28.03.2019 09:20
beğenmedim
1 zafer deniz27.03.2019 05:44
Hiç begenmedim. Parama ve vaktime yazik oldu