Bizim Dansımız | Puan : 6/10

Henüz genç bir kız olan Sara Johnson (Julia Stiles) annesinin ölümü üzerine Chicago'ya, babasının yanına taşınmak zorunda kalır. Chicago daha önce yaşadığı küçük kasabadan oldukça farklıdır. Ayrıca tüm arkadaşlarını da önceki yaşamı ile birlikte geride bırakan Sara şimdi zenci ağırlıklı bir okula devam etmek durumundadır. Hep bale eğitimi almak istemiş olan Sara'ya, uyum sağlaması için zenci sınıf arkadaşı Derek yardımcı olur. Derek aynı zamanda Hip-hop dansçısıdır ve arkadaşlıkları kısa zamanda duygusal bir yön kazanır. Ne var ki, böylesi bir arkadaşlık çevre tarafından kolay kolay kabul görmeyecektir.

Bizim Dansımız Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Thomas Carter
Senaryo : Duane Adler Duane Adler
Oyuncular : Julia Stiles Sean Patrick Thomas Bianca Lawson Kerry Washington Fredro Starr Terry Kinney Vince Green Garland Whitt Elisabeth Oas Artel Jarod Walker Cory Stewart Jennifer Anglin Dorothy Martin Kim Tlusty Felicia Fields Ora Jones Tab Baker Kevin Reid
Türü : Romantik, Drama, , , ,
Orijinal Adı : Save The Last Dance
Yapımcı Firma : Cort/Madden Productions
Yapım Yılı : 2001
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 04.05.2001
Dağıtıcı Firma : UIP
Yorumlar (4 yorum)
10 murat büyüktapu02.09.2005 02:59
film harika oyuncular harika julia stiles dahada harika kısaca tek kelimeyle mükemmel
10 film matik09.02.2005 11:25
film mükemmel yaaa ben henuz vcd de seyrettım ama soylııcek fazla bıse yok sadece MÜKEMMEL
10 Serap Sedek12.07.2003 01:17
HARIKA BASKA DIYECEK SOZUM YOK!!!!
10 selçuk genç25.11.2002 01:52
Dans etmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getiren herkesin mutlaka izlemesi gereken bir romantik drama bizim dansımız.Julia Stiles ve Thomas Carterın oyunculuklarına bir diyeceği yok müzikler görüntüler mükemmel.İzlerken yerinizde duramayacaksınız.