Black Panther

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Ancak güçlü bir eski düşman yeniden ortaya çıktığında, T'Challa'nın yeterliliği, Wakanda'nın ve tüm dünyanın kaderini tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girince test edilir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için müttefiklerini toplamalı ve gücünü serbest bırakmalıdır.

Black Panther Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Ryan Coogler
Senaryo : Stan Lee Jack Kirby Ryan Coogler Joe Robert Cole
Oyuncular : Chadwick Boseman Michael B. Jordan Lupita Nyong'o Danai Gurira Martin Freeman Daniel Kaluuya Andy Serkis Angela Bassett Forest Whitaker Letitia Wright Winston Duke Sterling K. Brown John Kani Florence Kasumba Sydelle Noel Isaach De Bankolé Connie Chiume Stan Lee David S. Lee Atandwa Kani Sope Aluko Nabiyah Be Francesca Faridany Mark Ashworth Bambadjan Bamba Alexis Rhee Seth Carr Tony Sears Sasha Morfaw Elizabeth Elkins Shaunette Renée Wilson Tunde Laleye
Türü : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Orijinal Adı : Black Panther
Yapımcı Firma : Marvel Studios
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 16.02.2018
Dağıtıcı Firma : UIP Türkiye
Yorumlar (4 yorum)
0 Bilge10.03.2018 01:14
Altyazılı mı ona göre 9 yaşındaki kardeşimle gideceğiz
10 atlas batu18.02.2018 12:27
olsun hem yanlız değil arkaşım götürcem cinsiyet kız meraketik etik ve gitcez yaşasın hadisana iyi filmler
7 Idi01 17.02.2018 07:28
Marvel dunya takip ediyorsan, zaten bu filme gidersin. Ama tek basina film cok sahane degil. Kulturel olarak enteresan bir film. Amerikadeki zencilerin ofkeleri biraz gosteriyor.
10 atlas batu17.02.2018 04:38
blak panter acayip güzeldi harikaydı bunun devamını istiyorum