Blast From The Past

Adam (Brendan Fraser), Calvin Webber(Christopher Walken) ve Helen'in (Sissy Spacek) biricik oğullarıdır. 1962'de Webber bir bilimadamıdır ve bir gün bulduğu bir kimyasal madde yüzünden bulundukları yerde 35 yıl kalmak zorunda kalırlar. Oğulları Adam'a dış dünyayı artık annesi ve babası anlatmaktadır. Babası bilimden, futboldan annesi kızlardan danstan bahseder. Eve ise Los Angeles'ın karmaşasından büyümüş. Erkeklerin yakınlaşmalarını kuşkuyla karşılayan güzel bir bayandır. 90'lı yıllara gelindiğinde artık Adam'ın yeraltındaki zorunlu hayatı bitmiştir. Ailesi onu Los Angeles'a gönderir. Los Angeles'a gittiğinde Eve ile karşılaşır. Eve önce temkinli davranır. Daha sonra dış dünyayı hiç tanımayan bu adama yardım etmeye karar verir. Bu yardım sonunda bir şeyler getirir. ne desek buna aşk mı?

Blast From The Past Fragmanı

Blast From The Past Bilgiler

Yönetmen : Hugh Wilson
Senaryo : Hugh WilsonBill Kelly
Oyuncular : Joey Slotnick
Brendan Fraser
Alicia Silverstone
Christopher Walken
Sissy Spacek
Dave Foley...
Türü : Komedi, Romantik
Orijinal Adı : Blast From The Past
Yapımcı Firma : Forge
Yapım Yılı : 1999
Yapım Ülkesi : USA
Vizyon Tarihi : 01.01.0001
Dağıtıcı Firma :

Blast From The Past Filminin Oyuncuları

Blast From The Past Filmi Yorumları
10 zeynep görgülü16.05.2006 11:44
genel anlamda günümüzün filmlerinde bir fikir kısırlığı yaşanırken orjinal senaryosuyla gerçekten harika bir film sanırım 3 kere seyrettim. yakınlarıma da izletmek için dvd sini arıyorum henüz bulamadım
10 Tayfun Susamcioglu05.05.2006 02:00
walla ben Digiturk%%1%te izlemistim. izledigim en iyi romantik komedi filmlerinden biriydi. her yerde DVD veya VCDsini aradim ama daha bulamadim :( Es keza bi yerlerde görürseniz mutlaka izleyin.
1 mehmet tekin yılmaz30.01.2002 04:15
hiç hoşuma gitmedi.berbat bir film