Bursa Sinemaları

AVŞAR (ASMERKEZ)

Efsunlu - Kabirden Gelen 17:45 - 19:45 - 21:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:15 - 15:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

AVŞAR (KENTMEYDAN)

Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Aykut Enişte 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:15 - 13:45 - 16:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 18:45 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:15 - 19:30 - 21:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEKARACA

Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 14:00 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

CINEMA PINK (İNEGÖL)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
Yuvaya Dönüş 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

CINEMAXIMUM (CARREFOUR BURSA)

Annabelle 3 Dub 19:35
Annabelle 3 21:55
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:20 - 17:25
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 10:20 - 12:30
Kaçış Planı 3 14:45 - 19:15
Kaçış Planı 3 Dub 17:00 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:15 - 13:30 - 15:30 - 17:35 - 19:45 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:30 - 18:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 15:15 - 21:00

CINEMAXIMUM ANATOLIUM BURSA

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
Aykut Enişte 19:40 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 18:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 15:15 - 20:45
Yol Arkadaşım 2 18:45 - 21:15

CINEMAXIMUM MARKA NİLÜFER

Annabelle 3 11:00 - 16:20 - 21:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:20 - 13:20 - 15:20
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 13:30 - 18:50
Kaçış Planı 3 17:20 - 19:40 - 22:00
Kaçış Planı 3 C&C.tesi 23:20
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Ölümcül Sular C&C.tesi 23:45
Ölümcül Sular 11:25 - 13:30 - 15:35 - 17:40 - 19:45 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:15 - 13:00 - 15:45 - 18:30 - 21:15- C&C.tesi 00:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 14:50 - 17:40 - 20:30

CINEMAXIMUM PODIUM PARK BURSA

Alita: Savaş Meleği 21:15
Annabelle 3 17:20 - 19:30 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 19:15
Arkadaşımın Aşkı 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:10
Aykut Enişte 16:45
Colette 14:00 - 19:15
Colette 11:15 - 16:30 - 21:45
El Royale'de Zor Zamanlar 11:15
Kaçış Planı 3 12:15 - 17:00 - 21:55
Karanlık Zihinler 14:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:10 - 19:20
Ölü Adam 11:15 - 16:30 - 21:45
Ölü Adam 13:45 - 19:00
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 21:50
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:15 - 17:15 - 20:00- C&C.tesi 23:00
Tolkien 14:30 - 19:15

CINEMAXX VENÜS ORHANGAZİ

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:00 - 18:00 - 20:00
Cin Deresi 'Müsfer' 12:00 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 20:00
Kaçış Planı 3 Dub 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 16:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45

CINETECH (KORUPARK)

Annabelle 3 11:45 - 21:45
Annabelle 3 Dub 14:15 - 16:45 - 19:15
Arkadaşımın Aşkı 21:45
Arkadaşımın Aşkı 12:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Aykut Enişte 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 20:00 - 22:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40
Kaçış Planı 3 13:40 - 21:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00
Ölümcül Sular 12:10 - 14:10 - 16:10 - 18:10 - 20:10 - 22:10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:45 - 14:30 - 17:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:45 - 15:15 - 18:00 - 21:15
Yuvaya Dönüş 17:00 - 19:30 - 21:45

CINETECH (ZAFER PLAZA)

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00
Annabelle 3 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Aykut Enişte 17:00 - 19:15 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40 - 21:40
Kaçış Planı 3 Dub 11:40 - 15:40 - 17:40 - 19:40
Kaçış Planı 3 13:40 - 21:40
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

CINETIME (BURSA)

Annabelle 3 Dub 13:00 - 19:20
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15 - 22:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Aykut Enişte 17:30 - 20:00 - 22:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 14:00 - 20:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 16:15 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30
Ölümcül Sular 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 17:00 - 19:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 14:15 - 22:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:45 - 16:30 - 22:00
Tekne 11:00 - 21:50
Tolkien 19:15 - 21:45
Yol Arkadaşım 2 16:00 - 18:15
Yuvaya Dönüş 11:30 - 13:45 - 21:00

KÜLTÜR MERKEZİ (MUSTAFAKEMALPAŞA)

Bisikletler Dub 12:00 - 18:00
Cin Deresi 'Müsfer' 14:00 - 16:00 - 20:00 - 21:30

PRESTIGE NİLÜFER

Amerikan Soygunu 22:00
Amerikan Soygunu 14:00 - 19:00
Anna 19:00 - 21:30
Annabelle 3 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kaçış Planı 3 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 16:30 - 21:30

VENÜS GEMLİK

Annabelle 3 Dub 12:00 - 14:00 - 18:00 - 20:00
Kaçış Planı 3 Dub 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 12:00 - 16:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:15 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45