...Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

Birbirinden gamsız grup genç eğlenceli vakit geçirmek için bir yer kiralamaya karar verir. Ucuz bir konak bulan gençler bunun büyük bir şans olduğunu düşünerek hemen kiralar. Fakat konak düşledikleri gibi değildir. Odalarına yerleştikten sonra bir araya toplanan gençler sohbet etmeye başlar. İçlerinden biri evin büyülü olduğu ile ilgili korkunç hikayeler anlatmaya başlayınca ortamda derin bir sessizlik oluşur. Herkes gerilmiştir ama anlatılanların sadece şaka olduğunu anladıklarında eğlencelerine devam ederler. Bu sefer korku hikayelerini bir tık yükseltip ruh çağırmaya karar verirler. Fakat bu sefer işler pek de düşledikleri gibi gitmeyecektir. Yönetmen koltuğunda Sinan Kaçar’ın oturduğu korku-komedi türündeki filmin senaryosunu Gökhan Tosun kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Cemre Kurum, Ecenaz Üçer, Feyyaz Gümüş, Esra Beril Atahan, Doğa Yavuz, Onur Durmaz gibi isimler yer aldığı filmin görüntü yönetmenliğini Soner Buvan üstleniyor.

...Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Sinan Kaçar
Senaryo : Gökhan Tosun Ahmet Kadir
Oyuncular : Cemre Kurum Ecenaz Üçer Onur Durmaz Doğa Yavuz Feyyaz Gümüş Cansu Tuncer Atakan Teke
Türü : Korku, Komedi
Orijinal Adı : ...Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi
Yapımcı Firma : İnfiniti Medya
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 05.10.2018
Dağıtıcı Firma : MC Film
Yorumlar (6 yorum)
1 Irmak20.10.2018 12:42
Resmen zaman kaybıydı yaa yazık verilen emekler cidden oyuncular izlerken Beğendiniz mi yapmayın abi yapmayın yazık berbat bir iş çıkarmışsınız...
1 Michael MYERS10.10.2018 02:02
Yapılan yorumlara bakarak gittim acaba abartıldığı kadar kötü mü diye, bir baktım ki abartıldığından daha da kötüymüş. İzleyiciyi resmen aptal yerine koymuşsunuz, yapılan tüm kötü yorumların altına imzamı atarım. Türk sinemasını yerlere düşüren bir filmdi.
1 Fblive10.10.2018 02:00
Söylücek ve yorum yapacak söz bulamıyorum, bırakın artık insanları sömürmeyi. Bu filmi çekenler ve oynayan oyuncular gönlünüz rahat bir şekilde izlediniz mi acaba ? Saçma sapan türk sinemasını küçük düşürücü bir yapım olmuş. Yazık çok yazık !!!
1 Korku.com10.10.2018 01:58
Bu kadar da kötü bir film yapılır mı yaaa !!! Komedi yapmaya çalışmışlar KÖTÜ, korkutmaya çalışmışlar başaramamışlar. Yazıklar olsun tek kelime, insanları aptal yerine koymayın artık !!!
1 Erdem10.10.2018 01:57
Berbat !!!
1 Yusuf10.10.2018 01:57
Yazıklar olsun türk sinemasına böylesine zarar veren yapımlara, tek kelime çok ama çok kötü !!!