Cash

Paris’in en seçkin dolandırıcılarından Cash’in en büyük hayali Fransız Riviera’sında çok büyük bir elmas soygunu gerçekleştirmektir. Ancak operasyonunun üzerine efsanevi düzenbaz Maxime’in gölgesi düşer; birbirinden güzel ve tehlikeli kadınlar paylarını isterler. Oyunun adı vefasızlık, döneklik, sahtekârlık ve ihanettir. Kesin olan tek bir şey vardır. Hesaplar görülecek, bir arkadaşın ve kardeşin ölümünün intikamı alınacaktır.

Cash Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Eric Besnard
Senaryo : Eric Besnard
Oyuncular : Ciarán HindsEriq EbouaneyFrançois BerléandJean RenoValeria GolinoJocelyn QuivrinChristian HecqCyril CoutonAlice TaglioniMehdi NebbouJoe SheridanJean DujardinCaroline ProustHubert Saint-MacaryRoger Dumas
Türü : Komedi, Suç, , , ,
Orijinal Adı : Cash
Yapımcı Firma : Pulsar Productions
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : Fransa
Vizyon Tarihi : 22.08.2008
Dağıtıcı Firma : UIP Filimcilik
Yorumlar (3 yorum)
9 Oğuz Kiper04.04.2009 06:37
Muhteşem bir kurguya sahip..akıl sınırlarınızı zorlayabilir..oyunculuklar harika ve zaten tanıdığımız yüzleri görüyoruz..etkileyeci sahneler mevcut..
8 Görkem Çiçek12.01.2009 03:38
Kurgu bakımından süper olmasada seyredilebilir bir film. Bir bakıma bilmece bulmaca kurmaca tarzı olmuş fakat sonuna doğru güzelleşiyor.
6 Arif Yalçınkaya08.01.2009 09:55
Cash fena bi film diil arkadaşlar ilk önceleri biraz sıkıcı gelebilir ama sonu çok güzel bitiyor. Sonlarına dogru iyileşiyor film izleyin bence.