Cici Babam

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir? Meltem Bozoflu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu 'Cici Babam'ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor. Not: Filmin ilk gösterim tarihi 20 Nisan 2018'dir.

Cici Babam Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Meltem Bozoflu
Senaryo : Sıla Çetindağ Murat Kepez Uğur Güvercin Eray Akyamaner Ayberk Sak Mahmut Özbey
Oyuncular : Mahir İpek Yasemin Çonka Onur Buldu Onur Atilla Meltem Yılmazkaya Derya Karadaş Burak Topaloğlu Alper Kul İrem Sak Uğur Bilgin Arif Erkin Güzelbeyoğlu Aslı İnandık
Türü : Komedi
Orijinal Adı : Cici Babam
Yapımcı Firma : BKM
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 13.07.2018
Dağıtıcı Firma : CGV Mars Dağıtım
Yorumlar (1 yorum)
9 Nesa06.11.2019 11:48
İnanılmaz komik. Harika bi enerji vardı her bir oyunda! Film boyunca durmadan güldüm. Geç olsa da izlemeyenlere tavsiye ederim.