Cingöz Recai

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belalısı Başkomiser Mehmet Rıza da peşinde. Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı ve Limon Film tarafından sinemaya uyarlanan Peyami Safa'nın unutulmaz eseri Cingöz Recai'de, Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin gibi birçok önemli ismin yer alıyor. Filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından kaleme alındı.

Cingöz Recai Fragmanı

Cingöz Recai Bilgiler

Yönetmen : Onur Ünlü
Senaryo : Kerem DerenPınar Bulut
Oyuncular : Haluk Bilginer
Kenan İmirzalıoğlu
Hakan Boyav
Serkan Keskin
Günay Karacaoğlu
Musa Uzunlar...
Türü : Aksiyon, Polisiye
Orijinal Adı : Cingöz Recai
Yapımcı Firma : Limon Yapım
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 13.10.2017
Dağıtıcı Firma : Mars Dağıtım

Cingöz Recai Filminin Oyuncuları

Cingöz Recai Filmi Yorumları
0 Elif Gezer Aydın07.11.2017 02:09
O 4 yorumu aynı kişinin yaptığı o kadar net ki 😂😂Ya film muhteşem kadro da iyi konu da iyi üstelik Peyami Safa gibi birinin romanından uyarlanmış ve normalde yerli film sevmem ama sırf kadro ve yazarın kalitesi ile gitme kararı aldım çok da beğendim hiç sıkmayan hep heyecan ve tabi Kenan imirzalıoğlunun o aşk bAkışı halleri olay offff diyorum ..sonuna kadar heyecanla iZlettiriyor.Geç gittiğime pişmanım ve gösterimden kalkmadan ikinci kez izlicem..Hatta bugün 👍🏻👍🏻👍🏻
1 Şennur Ün27.10.2017 05:30
bu kadroya çok yazık olmuş. bir konusu olmamayan daldan dala geçen oldukça başarısız olmuş.çok çok kötü.
1 serkan22.10.2017 04:35
filim çok kötü bu kadar iyi oyuncu nasıl böyle kötü bir film çekmişler anlamak mümkün değil.
1 serkan antalya1821.10.2017 01:51
film tam fiyasko bu kadar iyi oyuncu toplanıp nasıl böyle saçma sapan bir film çekmişler akıl alır gibi değil filmin sonuna kadar sabredene bence ödül verilmeli . Kesinlikle tavsiye etmiyorum hem paranıza hem zamanınıza yazık.
1 safak21.10.2017 09:35
Olmamış, hemde hiç olmamış, böyle bir kadrodan,böyle bir hayal kırıklığı.. filmin yarısında çıktık,zaman kaybı....
8 ESMA KARAHAN15.10.2017 08:30
FİLMİ MERAK EDİYORUM BİRDE AYLA FİLMİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM UMARIM İKİSİNE DE GİDEBİLİRİM İZEYEN VARSA YORUMLARINI BEKLİYORUM.