Daha

14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır? Hakan Günday'ın 'Daha' adlı romanının beyazperde uyarlaması olan filmin yönetmen koltuğunda Onur Saylak oturuyor. Saylak'ın aynı zamanda başrolünü de üstlendiği filmin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Erkan Avcı, Selim Bayraktar, Pervin Bağdat, Selen Öztürk gibi oyuncular yer alıyor.

Daha Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Onur Saylak
Senaryo : Onur Saylak Hakan Günday Doğu Yaşar Akal
Oyuncular : Ahmet Mümtaz Taylan Hayat Van Eck Tuba Büyüküstün Ahmet Melih Yılmaz Turgut Tunçalp Tankut Yıldız Kağan Uluca Uğur Aslan Onur Akgülgil Lara Aysal Pervin Bağdat
Türü : Drama
Orijinal Adı : More
Yapımcı Firma : Ay Yapım
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 12.01.2018
Dağıtıcı Firma : Bir Film
Yorumlar (2 yorum)
1 Fadime uzun27.01.2018 12:16
Hiç güzel değil zaman kaybı...
7 ismail yurtsever25.01.2018 03:30
Zaman gelip insanlık adına bir şey kalmadığı sahneler çok.Şiddet sahneleri Türkiye de yaşayanlara pek yabancı değil.Filmin sonu Fransız filmleri gibi bitmekte.