Disney+ Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

  DuckTales
  Yönetmen : Matthew Humphreys, Tanner Johnson,
  Senaryo : Francisco Angones, Madison Bateman, Colleen Evanson, Robert Snow,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2017
  Yayın Tarihi : 2017-08-12
  Filmin Konusu : Komedi-macera serisi, trilyoner Scrooge McDuck, onun torunları Huey, Dewey ve Louie ve huysuz yeğeni Donald Duck, Launchpad McQuack, Mrs. Beakley ve torunu Webby'nin heyecan verici maceralarını anlatıyor.
  Bunk'd
  Yönetmen : Bob Koherr,
  Senaryo : Pamela Eells,
  Oyuncular : Miranda May
  Mallory James Mahoney
  Raphael Alejandro
  Will Buie Jr.
  Peyton List...
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2015
  Yayın Tarihi : 2015-07-31
  Filmin Konusu : Bunk'd, Emma Ross, Ravi Ross ve Zuri Ross karakterlerinin, Maine'de ergenlik çağında ebeveynlerinin buluştuğu rustik bir yaz kampı olan Camp Kikiwaka'ya doğru yol alırken izlediği yaz kampı hayatı hakkında bir komedi.
  Bluey
  Yönetmen : Joe Brumm,
  Senaryo : Joe Brumm,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2021
  Yayın Tarihi : 2021-04-19
  Filmin Konusu : Bluey 6 yaşında yorulmak bilmez, oynayarak ve günlük hayatı ailesiyle maceraya dönüştürerek hayal gücünü; zihinsel, fiziksel ve duygusal direncini geliştirmeyi seven bir çoban köpeğidir.
  Amfibiya
  Yönetmen : Derek Kirk Kim, Bert Youn,
  Senaryo : Matt Braly, Michele Cavin, Adam Colas, Jenava Mie,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2019
  Yayın Tarihi : 2019-06-14
  Filmin Konusu : Dostluğu, eğlenceyi bu kadar iyi anlatan bir çizgi film olan Amfibiya karşınızda insan biri kurbağa Sprig ve diğerlerine yaptığı anneliği konu ediniyor.
  Fineas ve Förb
  Yönetmen : Robert Hughes, Zac Moncrief,
  Senaryo : Jeff 'Swampy' Marsh, Dan Povenmire, Martin Olson,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2007
  Yayın Tarihi : 2007-08-17
  Filmin Konusu : Danville, Amerika'da yaşayan Phineas Flynn ve üvey kardeşi Ferb Fletcher'ın, ablaları Candace ile çekişmelerini hikaye ediyor.
  Family Guy
  Yönetmen : James Purdum,
  Senaryo : Seth MacFarlane, David Zuckerman,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 1999
  Yayın Tarihi : 1999-01-31
  Filmin Konusu : Family Guy, sıra dışı Griffin ailesinin absürd hayatlarını ekranlara taşıyor. Zaman zaman The Simpsons efsanesine benzetilen çizgisi ile yıllardır geniş bir hayran kitlesi yaratan dizi, başı dertten kurtulmayan baba Peter Griffin, fedakar ama hafif bela paratoneri olan anne Louis ve onların üç çocuğu, ne yapsa yaramayan “loser” Meg, fil çocuk Chris, dünyayı ele geçirmeyi kafaya koyan bebek Stewieve tabii ki ailenin yegane üyes...
  Bob's Burgers
  Yönetmen : Bernard Derriman, Tony Gennaro,
  Senaryo : Loren Bouchard, Steven Davis,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2011
  Yayın Tarihi : 2011-01-09
  Filmin Konusu : Belcher'lar ailecek bir hamburger lokantası işletmektedir. Ailenin üyelerinden baba Bob Belcher hamburger uzmanıdır. Karısı Linda onu her konuda desteklemekte ve yardımcı olmaktadır. Bu tatlı çiftin 12 yaşında Tina, 11 yaşında Gene ve 9 yaşında Louise isimlerinde üç tatlı çocuğu vardır. En büyük çocukları olan Tina ailenin en akıllı üyesidir, okulun inek öğrencisidir. Ortanca çocuk Gene ise ailenin tek erkek çocuğudur. Hemen h...
  American Dad!
  Yönetmen : Ron Hughart, Brent Woods,
  Senaryo : Mike Barker,
  Oyuncular :
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2005
  Yayın Tarihi : 2005-02-06
  Filmin Konusu : Dizi, CIA Ajanı Stan Smith ve pek sıradan olmayan ailesinin maceralarını anlatmaktadır. Bu aile, baba Stan, eskiden alkolik ve uyuşturucu bağımlısı olan anne Francine, hippi kızları Hayley, popüler olmaya çalışan ergenliğe yeni girmekte olan inek Steve, CIA'den kaçan uzaylı Roger ve Alman bir kayakla atlamacının beynini taşıyan balık Klaus'tan oluşmaktadır.
  Filmin Konusu : The Avengers’taki rolünden sonra, Ajan Phil Coulson dünya çapında hukuki yaptırım örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüyor. Henüz sınıflandırılmamış olayları çözmek için eğitimli ajanlardan oluşan küçük bir ekip kuruyor. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda uzman olan Ajan Grant Ward, pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May ve zeki ama çok da sosyal olmayan bilim adamları Ajan Leo Fitz ile Ajan Jemma Simmons yer alıyor. Bunla...
  9-1-1: Lone Star
  Yönetmen : Bradley Buecker,
  Senaryo : Ryan Murphy, Tim Minear, Brad Falchuk,
  Oyuncular : Rob Lowe
  Ronen Rubinstein
  Sierra Aylina McClain
  Jim Parrack
  Natacha Karam...
  Tür : Dizi
  Yapım Yılı : 2020
  Yayın Tarihi : 2020-01-19
  Filmin Konusu : 9-1-1 dizisinin spin-off projesi olan 9-1-1: Lone Star, oğlu ile birlikte Austin’e taşınan bir adamın hayatına odaklanıyor. İtfaiye görevlisi olan Owen Strand, oğlu ile birlikte yıllardır yaşadığı New York'tan ayrılarak Austin'e taşınır. Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Owen, yeni şehrinde bir yandan zor durumdaki insanlara yardım etmeye çalışırken bir yandan da özel hayatındaki sorunları çözmek için çabalar.