Diyarbakır Sinemaları

CINEMAXIMUM (CEYLAN DİYARBAKIR)

Alita: Savaş Meleği Dub 16:30
Alita: Savaş Meleği 21:40
Annabelle 3 19:00
Annabelle 3 Dub 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 19:40 - 21:50
El Royale'de Zor Zamanlar 11:00
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:00 - 13:00
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 21:45
Kaçış Planı 3 15:00 - 19:40
Kaçış Planı 3 Dub 17:20 - 22:00
Karanlık Zihinler 14:00
Karanlık Zihinler Dub 19:10
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15 - 19:30
Ölümcül Sular 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 17:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:30 - 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yol Arkadaşım 2 14:15 - 19:15
Yuvaya Dönüş 11:45 - 16:45 - 21:45

CINEMAXIMUM (FORUM DİYARBAKIR)

Annabelle 3 Dub 17:20 - 19:40 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 19:35 - 21:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30
Aykut Enişte 10:00 - 12:20 - 14:50
Colette 13:40 - 19:00
Colette 11:00 - 16:10 - 21:20
Kaçış Planı 3 Dub 10:45 - 15:15 - 19:45
Kaçış Planı 3 13:00 - 17:30 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:15 - 12:35 - 14:55 - 17:15 - 19:35
Ölü Adam 13:30 - 18:40
Ölü Adam 11:00 - 16:20 - 21:40
Ölümcül Sular 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15 - 19:20 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 10:35 - 13:25 - 16:15 - 19:05 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:15 - 18:20 - 21:20
Tolkien 21:55

CINEMOVIE (DİYARBAKIR)

Aykut Enişte 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Cin Deresi 'Müsfer' 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Yuvaya Dönüş 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

NCITY (DİYARBAKIR)

Annabelle 3 Dub 17:00 - 19:00 - 21:00
Bahtsız Bedri 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Cin Deresi 'Müsfer' 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

PRESTIGE (DİYARBAKIR)

Anna Dub 14:00 - 19:00
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 16:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:15 - 17:30 - 21:45
Ölümcül Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Yuvaya Dönüş 11:00 - 15:15 - 19:30