Diyarbakır Sinemaları

CINEMAXIMUM (CEYLAN DİYARBAKIR)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:00 - 16:30 - 22:00
Ant-Man ve Wasp 3D - 13:45 - 19:15
Deadpool 2 Dub - 13:45 - 19:00
Dehşet Yolu 19:40 - 21:50
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Gökdelen Dub - 3D - 11:00 - 16:00 - 21:00
Gökdelen 3D - 13:30 - 18:30
İlk Arınma Gecesi 11:00 - 12:00 - 13:30 - 14:30 - 16:00 - 17:00 - 18:30 - 19:30 - 21:00 - 22:00
Kapalak Kızı 11:15 - 16:30 - 21:45
Karantina XII 17:30
Korkuluk 13:10 - 17:20 - 21:30
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20
Üç Harfliler: Beddua 11:00 - 15:10 - 19:20

CINEMAXIMUM (FORUM DİYARBAKIR)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:00
Gökdelen Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 11:45 - 14:05 - 16:25 - 18:45 - 21:00
Kaçış Planı 2: Hades Dub - 11:00 - 15:25 - 19:50
Kapalak Kızı 13:10 - 17:35 - 22:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:00
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20
Sibirya 19:30 - 22:00

CINEMOVIE (DİYARBAKIR)

Ant-Man ve Wasp Dub - 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
FeNOmen 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gökdelen Dub - 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00

NCITY (DİYARBAKIR)

Ant-Man ve Wasp Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

PRESTIGE (DİYARBAKIR)

Eski Köye Yeni Adet 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
FeNOmen 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Gökdelen Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kaçış Planı 2: Hades Dub - 17:00
Kapalak Kızı 17:00 - 19:00 - 21:00
Kod Adı: Sosisli 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sibirya 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Zama 19:00