Doğu Ekspresinde Cinayet

1930'lu yıllarda İstanbul ve Paris arasında sefer yapan ünlü Şark Ekspresi'nde bir cinayet işlenir. Amerikalı bir milyoner trende ölü bulunur. Trende çok sayıdaki yolcu arasında ünlü Belçikalı dedektif Hercule Poirot da bulunur. Trenin kara saplanıp durması, Poirot'ya yerel yetkililer duruma el koymadan önce cinayeti çözmesi için birkaç saat zaman verecektir.

Doğu Ekspresinde Cinayet Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Kenneth Branagh
Senaryo : Michael Green Agatha Christie
Oyuncular : Johnny Depp Derek Jacobi Penélope Cruz Michelle Pfeiffer Adam Garcia Kenneth Branagh Judi Dench Olivia Colman Josh Gad Miranda Raison Alaa Safi Joseph Long Lasco Atkins Daisy Ridley Manuel Garcia-Rulfo Tony Paul West Marwan Kenzari Willem Dafoe Jill Buchanan Bernardo Santos Honey Holmes Nick Owenford Phil Dunster Jason Matthewson Lucy Boynton Bern Collaço Tom Bateman Leslie Odom Jr. Sergei Polunin Hadley Fraser Scarlett Archer Hayat Kamille Ziad Abaza Emanuel Coelho Elena Valdemari Lampros Kalfuntzos
Türü : Gerilim, Polisiye
Orijinal Adı : Murder on the Orient Express
Yapımcı Firma : Twentieth Century Fox Film Corporation
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : ABD, Malta
Vizyon Tarihi : 10.11.2017
Dağıtıcı Firma : TME (The Moments Entertainment)
Yorumlar (1 yorum)
9 ali cömert17.12.2017 09:00
çok kaliteli bir film. baştan sona ultra yetenekli bir ajanın bir cinayeti çözmesi işlenmiş sonuda hiç tahmin edilmeyecek şekilde bitiyor. çok beğendim.