El Royale'de Zor Zamanlar

Karanlık bir geçmişe sahip 7 kişi farklı yerlerden, farklı hikayelerle yola çıkmışlar ve en sonunda da hepsinin yolu Tahoe Gölü’ndeki yıkık bir otel olan El Royale otelinde birleşmiştir. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu gece her şeyin sonudur ve onların geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları vardır. Geçmişin acı verici yaralarına rağmen bunu yapabilecekler midir? Drew Goddard’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Jeff Bridges, Cailee Spaeny, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm gibi isimler yer alıyor.

El Royale'de Zor Zamanlar Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Drew Goddard
Senaryo : Drew Goddard
Oyuncular : Chris HemsworthDakota JohnsonJon HammJeff BridgesNick OffermanCailee SpaenyCynthia ErivoManny JacintoLewis PullmanJonathan WhitesellBethany BrownMark O'BrienJim O'HeirSarah SmythAlvina AugustBilly WickmanHannah ZirkeSophia Lauchlin HirtTally RodinJames QuachMinn VoKate GajdosikCaroline KoziolAustin AbellVincent WashingtonSynto D. MisatiLondon MorrisonJohn Specogna
Türü : Gizem, Gerilim
Orijinal Adı : Bad Times at the El Royale
Yapımcı Firma : Twentieth Century Fox Film
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 12.10.2018
Dağıtıcı Firma : TME (The Moments Entertainment)
Yorumlar (5 yorum)
8 Michael MYERS 25.10.2018 06:32
Gerçekten üst düzey kaliteye sahip bir film, gitmek isteyen sinemaseverlerin beğeneceği tarzda iyi bir filmdi. Tek olumsuzluk katılıyorum çok uzun.
8 Korku.com25.10.2018 06:30
Çok etkileyici senaryoya sahip gerilimi dozunda bir film olmuş. Sıkı bir sinemasever olarak tavsiye ediyorum, izlemeniz gereken bir film.
8 Fblive25.10.2018 06:29
Tarantino tarzı harika bir film, yapılan tüm olumlu yorumlara katılıyorum.
7 Erdem 25.10.2018 06:28
Filmi çok beğendim hakikaten tek eksik yönü uzun süresi.
8 Yusuf25.10.2018 06:27
Filmi beğendim gayet güzel ve keyifliydi. Film ile ilgili tek olumsuzluk süresi uzundu. ( Örnek olarak 12:00 seansına girdim, ilk 12 dakika reklamdı hadi neyse ama filmden çıkış saat 14:50, yaklaşık 3 saate yakındı. Sinema hayatım boyunca girdiğim filmlerde hep keyif aldığım film süreleri 80-96 arası gayet ideal. ) Film senaryosu çok güzeldi uzun süreye sahip olmasına rağmen, mesela aynı filmde yabancı bir kardeşimiz vardı o hiç beğenmedi. İşte bizlerde bu platformda yorum yaparken beğenen yada beğenmeyenlere karşı hoşgörülü olmalıyız, iyi bir sinemasever ve izleyici olarak her görüşe önem veririm saygı duyarım. Şunu unutmamak lazım beğeni görecelidir, kişiye aittir. Gitmek isteyen sıkı sinemaseverlere önerebileceğim sağlam bir film...