Eskişehir Sinemaları

CINEMA PINK (ESKİŞEHİR)

Ant-Man ve Wasp Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30
Ant-Man ve Wasp 19:00 - 21:30
Bende Kal 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
FeNOmen 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Gökdelen Dub - 11:45 - 14:15 - 16:45
Gökdelen 19:15 - 21:45
İlk Arınma Gecesi 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kapalak Kızı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Sibirya 11:00 - 13:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Üç Harfliler: Beddua 11:15 - 13:15 - 15:30 - 21:00

CINEMAXIMUM (ESPARK)

Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 11:00 - 16:00
Ant-Man ve Wasp 3D - 13:30 - 18:40 - 21:20
Deadpool 2 19:15
Deniz Kıyısındaki Ev 11:10 - 13:45 - 16:15 - 18:50 - 21:20
Eski Köye Yeni Adet 12:15 - 14:35 - 16:50 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:05:00
Gökdelen Dub - 3D - 12:10 - 16:50
Gökdelen 3D - 14:30 - 19:15 - 21:40
İlk Arınma Gecesi 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:15 - 21:40
Kapalak Kızı 17:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Mary Shelley 11:10 - 13:40 - 16:15 - 18:45 - 21:20
Ocean's 8 22:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:35 - 19:50 - 22:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40 - C&C.tesi 23:55:00
Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 10:45 - 12:50 - 14:55

CINETIME (ESKİŞEHİR)

Ant-Man ve Wasp 3D - 12:00 - 18:00 - 22:15
Ant-Man ve Wasp Dub - 3D - 15:00 - 21:00
Dehşet Yolu 16:00 - 18:15 - 21:30
Eski Köye Yeni Adet 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Gökdelen Dub - 3D - 12:00 - 17:00 - 22:00
Gökdelen 3D - 14:30 - 19:30
İlk Arınma Gecesi 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Kapalak Kızı 11:45 - 13:45 - 15:45 - 18:00 - 20:15 - 22:30
Kod Adı: Sosisli 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45 - 20:00 - 22:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sevimli Emojiler 2 Dub - 10:45 - 12:30 - 14:15
Sibirya 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15