Eskişehir Sinemaları

CINEMA PINK (ESKİŞEHİR)

Anna Dub 17:00 - 19:15 - 21:45
Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 16:45
Annabelle 3 19:15 - 21:45
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 12:00 - 15:00
Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 13:00 - 15:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Kaçış Planı 3 19:00 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM ESKİŞEHİR

Amerikan Soygunu 15:00 - 19:30
Annabelle 3 19:35 - 22:00
Arkadaşımın Aşkı 17:30 - 22:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30
Aykut Enişte 10:20 - 12:35
Colette 13:45 - 19:00
Colette 11:00 - 16:15 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:00 - 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 13:10 - 17:30 - 21:50- C&C.tesi 00:05
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00
Ölü Adam 13:30 - 18:45
Ölü Adam 11:00 - 16:15 - 21:30
Ölümcül Sular 11:15 - 13:20 - 15:25 - 17:30 - 19:35 - 21:40
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 10:50 - 13:35 - 16:20 - 19:10 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 11:30 - 14:30 - 20:30- C&C.tesi 23:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 17:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:15 - 15:10 - 18:05 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta C&C.tesi 00:00

CINETIME (ESKİŞEHİR)

Amerikan Soygunu 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 14:00 - 16:30
Arkadaşımın Aşkı 11:15 - 13:15 - 15:15
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45
Aykut Enişte 19:00 - 21:30
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:45
Enes Batur Gerçek Kahraman 20:00 - 22:15
Kaçış Planı 3 14:00 - 20:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 16:15 - 18:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
Ölümcül Sular 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:30 - 17:00 - 19:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 14:15 - 22:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 13:40 - 16:30 - 22:00
Tolkien 19:45 - 22:15
Yol Arkadaşım 2 16:00 - 18:15
Yuvaya Dönüş 11:30 - 13:45 - 21:00