2000'den Bu Yana En İyi Romantik Filmler

Umut Işığım
Umut Işığım Filmi
Tür : Komedi, Drama
Vizyon Tarihi : 4.1.2013
Eski bir öğretmen olan Pat Salitano (Bradley Cooper), girdiği ruh sağlığı hastanesinden çıkmasının ardından ailesinin yanına döner ve eski karısı ile tekrar biraraya gelmeye çalışır. Fakat durum Pat için hayli zor gibi gözükse de, bu sırada tanıştığı Tiffany isimli gizemli komşu kadın Pat'in hayatını bambaşka bir yöne çevirecektir.
Yeni Bir Yaşam
Yeni Bir Yaşam Filmi
Tür : Drama, Komedi
Vizyon Tarihi : 31.5.2002
Yeni Bir Yaşam, bir erkeğin evini yerle bir ederek kendine yeni bir dünya kurmak için yaptığı dokunaklı olduğu kadar komik bir serüveni anlatmaktadır. George Monroe, balyozu eline aldığı gün büyük bir maceraya girişir. Bu arada da ailesiyle komşularının pek çok farklı düşünü de paramparça eder. Akademi ödüllü aktör Kevin Kline’ın canlandırdığı mimar George Monroe’un yaşamı boyunca tek tutkusu, bir Amerikalının en büyük düşünü gerçekleştirmek, kendi evini inşa etmektir. Denize doğru uzanan o yamaçta kendisine bir sığınak yapabilmeyi düşlemiştir hep... Ama bu düşü ta boşandığı döneme kadar erteleyip durmuş, aşırı çalışarak yalnızca ailesine dostlarına değil kendine bile yabancılaşmıştır. Sonunda George dibe vurur .Artık gidebileceği o uç noktadan başka yer kalmamıştır.Yaptığı plan önceleri çok çılgınca ve uçuk görünür. İçten pazarlıklı komşuları yaptığı derme çatma kulübeyi küçümserler. Yeni yetme oğlu (Hayden Christensen) da ona yardım etmek yerine boşluğa bakıp durmayı yeğler. Bir zamanlar evini, hayallerini paylaştığı eski karısı (Kristin Scott Thomas) duygusal olarak ondan uzaklaşır.Yörede ki yetkililer planlarını sabote etmek ister. Çevresinde ona güven duyan tek kişi bile kalmamıştır. Ama George tüm yaşantısını yenilemek zorunda kalmış olmasına karşın evini yapmakta kararlıdır. Projesini yalnız başına uygulamaya başlar ama bitişik komşusunun seksi genç kızından, eski karısının yeni evliliğinden olma çocuklarına kadar farklı grupların ilgisini çeker. Sonunda George kendine verdiği sözü tutmakla kalmaz,yaralı hayallerinden çok daha büyük bir şeye kavuşur ve bu bir sığınaktan çok daha güçlü birşeydir.
Çılgın Aptal Aşk
Çılgın Aptal Aşk Filmi
Tür : Komedi, Drama
Vizyon Tarihi : 7.10.2011
Dışarıdan bakıldığında Cal Weaver'ın (Steve Carell) kusursuz bir hayatı vardır: mükemmel bir işe, harika bir eve sahiptir ve gençlik aşkı karısı olmuş, ona sevimli çocuklar vermiştir. Fakat Cal'in gördüğü Amerikan rüyasından karısı Emily'nin (ulianne Moore) onu aldattığını ve dahası ayrılmak istediğini öğrenerek uyanır. Artık 40'ında yalnız bir adam olan Cal çapkınlıkta ve flörtleşmekte genç Jacob (Ryan Gosling), o kadar iyi değildir. Bir barda taşıtığı Jacob'ta gerçekten şeytan tüyü vardır ve Cal'a bekar bir hayat sürdürmenin püf noktalarını bu adam öğretecektir. Bir yandan da ergenliğe giren çocuklarıyla ilişkisini dengelemeye çalışan Cal kendini bir aşk üçgenini çözmeye çalışırken bulur!
Mükemmel Uyum
Mükemmel Uyum Filmi
Tür : Komedi, Müzikal
Üniversite öğrencisi Beca (Anna Kendrick), Barden Bellas adında, kızlardan oluşan bir müzik grubuna girer. Derslere karşı hiç ilgisi olmayan Beca, okulun erkek grubunda çalan Jesse ile tanışınca dış görünüşünü tamamen değiştirir. Barden Bellas ve Jesse’nin grubu, kıyasıya bir mücadele içindedir. Beca, kendisindeki değişimi grubuna da yansıtarak bu mücadeleyi alevlendirir. Yakında katılacakları yarışma, kimin daha iyi olduğunu kanıtlayacaktır.
Manhattan’da Sihir
Manhattan’da Sihir Filmi
Tür : Animasyon, Fantastik
Vizyon Tarihi : 7.12.2007
Peri masallarındaki ülkesinden kötü ruhlu kraliçe tarafından kovulduktan sonra kendisini günümüz Manhattan sokaklarının bulan prenses Giselle yeni çevresinde hiçbir şeyin masallardaki mutluluk kavramına uygun işlemediğini görünce şok olur. Yakışıklı bir dul avukatla tanışınca sevgiye bakış açısı değişmeye başlar. Ancak peri masallarındaki mükemmel prense de evlilik sözü vermiştir.
Adı Çıkmış
Adı Çıkmış Filmi
Tür : Komedi, Romantik
Nathaniel Hawthorne'in Türkiye'de de yayınlanmış olan kitabı 'Kızıl Damga'nın Amerika'da bir lisede geçen modern bir uyarlaması gibi duran filmde, bir kızın okulun içinde cinsel olarak uğradığı iftira ve dedikodulardan sonra başından geçen komik olaylar anlatılıyor... Fakat bu sefer iftiralar ve dedikodular onu daha popüler ve maddi açıdan da iyi bir seviyeye taşıyor.
Şeytan Marka Giyer
Şeytan Marka Giyer Filmi
Tür : Komedi, Drama
Vizyon Tarihi : 6.10.2006
New York moda dünyasının göz alıcı karmaşasında , 0 bedenli muhteşem kadınlar içindeyken saçınızın kötü olduğu bir gün iş hayatınızın sonu olabilir. İşte Runway Dergisi bu inanılmaz cehennemin tam ortasıdır. Miranda Priestly (Meryl Streep) ise moda dünyasının en güçlü kadını Runway’in korku salan kraliçesi kendisine bir asistan alacaktır. Milyonlarca kızın hayatını verebileceği bir iş ise sıradan bir NewYork’lu olan Andy Sachs (Anne Hathaway) için göz kırpmaktadır. Yapacağı iş kesinlikle kendisine saygısı olmayan insanların yapabileceği türden, yaşamı bırakıp çalışmaya dayalı bir tür Miranda köleliğidir. Akıllı ve özverili bir insanın başedemeyeceği türden değildir ama bu çok şık köleliğin tabii bedelleri de ağırdır. Aslında Andy bu iş için kesinlikle yanlış tercihtir fakat asla vazgeçmeyen biri olması onun işi almasına hatta mükemmel bir şekilde baş etmesine yarayacaktır. Kariyer adımlarını her geçen gün Manola’larının üzerinde atmayı başarabilen Andy ne yazık ki Dolce ve Gabbana artık kesinlikle karıştırmayacaktır fakat Erkek arkadaşı ve tüm dostları ondan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaktır. Miranda’nın dünyasından biri olmayı her ne kadar becerse de artık yalnız biri olmaya adaydır.
Tam sürüme geçmek için tıklayın.
[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir]