90'ların En İyi Aksiyon Filmleri

Devlet Düşmanı
Devlet Düşmanı Filmi
Tür : Aksiyon, Gerilim
Ulusal Güvenlik Kurulu`nun yöneticilerinden birinin politik cinayetinin kayıtlı olduğu videokaset avukat Dean'e verilir. Üzerinde taşıdığı bu denli önemli videokasetin varlığından habersiz olan Dean'in hayatı bir anda değişir.
Gerçek Yalanlar
Gerçek Yalanlar Filmi
Tür : Aksiyon, Komedi
Hükümet için gizli ajan olarak çalışan Harry Tasker çevresi tarafından bilgisayar pazarlamacısı olarak tanınmaktadır; buna sevgili eşi Helen de dahildir. Oysa Helen Harry ile olan evliliklerinin renksizliği ve monotonluğundan şikayet ettiği için kendini gizli ajan olarak tanıtan Simon'la görüşmeye başlamıştır. Helen'in başka bir erkeğe ilgi duyduğunu öğrenen Harry çılgına döner ve ona iyi bir ders vermeye karar verir. Helen'i kendisinin planladığı aksiyon dolu bir maceraya sürükleyerek ona hayatının dersini vermeyi planlayan Harry'nin işleri beklediği gibi gitmez. Sonuçta Helen ve Harry'nin başı gerçekten derde girer, hem de Arap teröristlerle...
Desperado
Desperado Filmi
Tür : Macera, Suç
Vizyon Tarihi : 23.2.1996
El Mariachi (Desperado), sevgilisini katledip, gitar çaldığı narin parmaklarını kıran gaddar Bucho’dan intikam almak için yanıp tutuşarak Meksika topraklarını diyar diyar gezmektedir. Bu yolculuk sırasında kendisine yaverlik yapan Buscemi (Steve Buscemi)’nin sayesinde bütün gittiği yerlerde bir efsane olan Mariachi, düşmanının izine iyice yakınlaştığı bir sırada güzel Carolina’yla tanışıp ona aşık olur. Bundan sonra bir hayli çetin bir mücadele başlayacaktır.
Tam sürüme geçmek için tıklayın.
[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir]