Brooke Shields'in En Sevdiği 5 Film

Obsession
Obsession Filmi
Tür : Drama, Gizem
New Orleans'lı işadamı Michael Courtland'ın eşi ve kızı kaçırılır. Berbat bir kurtarma operasyonunda ikisi de ölünce Michael'ın hayatı alt üst olur. Yıllar sonra İtalya'yı ziyaret ederken Sandra Portinari ile karşılaşır. Sandra Portinari şaşırtıcı bir biçimde eski karısına benzemektedir.
Pembe Panter
Pembe Panter Filmi
Tür : Aksiyon, Komedi
Vizyon Tarihi : 24.3.2006
Müfettiş Jacques Clouseau, onunla karşılaşsın ya da karşılaşmasın tüm suçluların kalplerine korku salan bir isimdir. Belki de bu onun yeteneklerinin benzersiz, ele geçirilmesi çok zor, kelime hazinesinin ve fiziksel koordinasyonunun da üstün olmasındandır... Fakat her şeye rağmen bu karmaşık olayları çözme tarzı ile her zaman sonuca ulaşıyor olması, kendi yöntemleri ile de olsa, suçluları ondan çekinir hale getirmiş olabilir. Müfettiş Clouseau o güne dek karşılaştığı en önemli olaylardan birini çözmeye uğraşıyor. Dünyaca ünlü futbol antrenörü, Yves Gluant Fransız milli takımının Çin milli takımı karşısında galip gelmesini sağlamıştır. Hayranları tarafından etrafı sarılan Glaunt uluslarası bir pop yıldızı olan sevgilisi Xania ile bu coşkuyu paylaşırken nereden geldiği belli olmayan zehirli bir okla yere düşer. Panik sırasında ise paha biçilemez elmas yüzüğü 'Pembe Panter' gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Cinayet medyada sansasyon uyandırırken, halk arasında da ulusal bir takıntı haline gelmiştir. Davayı çözme görevi Şef Dedektif Dreyfus'a verilir. Dreyfus daha önceki başarılarından dolayı, Onur Madalyası almış iyi bir polistir. Yedi kez Onur Madalyasına layık görülmüş deneyimli Dreyfus için hata kabul edilemez bir durumdur... Hele de Müfettiş Clouseau'nun servise verebileceği zararlar asla kabul edilemez... Clouseau ve yeni asistanı Gilbert Ponton, onları Paris'e oradan da New York'a götüren bir dizi ipucunun peşine takılırlar.
Ölümcül Tuzak
Ölümcül Tuzak Filmi
Tür : Aksiyon, Drama
Vizyon Tarihi : 2.10.2010
Film, muharebe sırasında bombaları etkisiz hale getirmekle görevli askerlerin yaşamından bir kesit sunuyor. Çavuş James yeni atandığı görevinde, yüksek eğitim almış bir grup askeri şiddet dolu bir çatışmaya gönderir. James adeta ölüme meydan okurca kaygısız davranmaktadır. Askerler yeni ve vahşete eğilimli önderlerini zaptetmeye çalışırken, şehirde kaos başlar.
Merhaba Dünya
Merhaba Dünya Filmi
Tür : Komedi, 0
Vizyon Tarihi : 19.12.1979
Chance, kendisini bildi bileli yanında yaşadığı yaşlı adamın evinde bahçıvanlık yaparak büyümüş ve hayatında bir kez olsun sokağa çıkmamıştır. Bütün hayatı bahçede bakımını yapıp büyüttüğü çiçeklerden ve televizyondan ibaret olan Chance, yaşlı adam bir gün ölünce ortada kalır. Çünkü ev artık satılacaktır. Kendi varlığının haricinde yaşadığına dair hiçbir kanıt olmayan Chance, avukatlara yıllardır yaşlı adamın yanında kaldığını kabul ettiremez. Nüfus kağıdı bile yoktur. Kendini birden sokaklarda bulunca yıllardır görüp bilmediği hayatın rutinleri ile tanışır. İlk defa sokaklarda yürür, arabaya biner... Ve birden şansı hiç tahmin etmediği bir yerde dönüverir. Saf ve hayatı hiç tanımayan bir adamın toplum içine karışmasının trajikomik hikayesini anlatan Being There, Peter Sellers’ın muhteşem performansına tanık olmak isteyenlerin kesinlikle kaçırmamaları gereken bir Hal Ashby çalışması.
Sevgi Sözcükleri
Sevgi Sözcükleri Filmi
Tür : Romantik, Komedi
1983 yapımı Larry McMurtry'nin kitabından James L. Brooks tarafından sinemaya uyarlanan bol Oscar'lı bu filmde James L. Brooks En İyi Uyarlama Senaryo Akademi Ödülü, En İyi Yönetmen Akademi Ödülü'nü ve filmin yapımcısı olarakta En İyi Film Akademi Ödülü kazandı.Jack Nicholson En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscarı'nı kazanırken film Shirley MacLaine'e En İyi Kadın Oyuncu Oscarı'nı getirmiştir. Aurora ve Emma farklı hayatlar süren bir anne ve kızdır. Emma’nın evlenmesiyle birlikte Aurora ne kadar zor ve ne kadar sevgi dolu biri olabileceğini gösterir. Film, her birinin hayata devam etmek ve neşelenmek için buldukları farklı yolları seçerken geçen yılları kapsamaktadır. Aurora’nın kapı komşusu emekli astronot Garrett Breedlove ile geçen ara bölümleri oldukça çarpıcıdır. Sonunda, farklı insanlar sevgilerini farklı yollarla gösterirler.
Tam sürüme geçmek için tıklayın.
[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir]