Emma Roberts'ın En Sevdiği 5 Film

Beterböcek
Beterböcek Filmi
Tür : Fantastik, Komedi
Barbara ve Adam yeni evlenmişlerdir ve birbirlerine deliler gibi aşıklardır. Bir gün bir araba kazasında hayatlarını kaybederler. Bir anda kendilerini New England'daki evlerinde hayalet olarak bulurlar. Ölümleri üzerine ev satılır ve bu eve sahip olan yeni aile oldukça sinir bozucu şahsiyetlerden oluşmaktadır. Özellikle bunalımlı bir kişi olan küçük kızları Lydia, hayalet ikilinin sinirlerini epeyce zorlayacaktır. Barbara ve Adam evlerine gelen aileyi korkutup kaçırmaya karar verirler ancak yeterince korkutucu değillerdir. Yardım istedikleri Beetlejuice kendilerine yardımcı olacaktır; ancak ikili yardım istediklerine isteyeceklerine pişman olacaktır.
Aklım Karıştı
Aklım Karıştı Filmi
Tür : Biyografi, Drama
Susanna aşırı miktarda alkol aldıktan sonra hastaneye yetiştirilir. Ve genç kız kendi rızasıyla psikiyatri hastanesine yatar. Hastanede geçireceği 18 ay, bir hapisten öte kendini keşfetme süreci haline gelir.
En İyi Arkadaşım Evleniyor
En İyi Arkadaşım Evleniyor  Filmi
Tür : Komedi, Romantik
Julianne Potter ve Michael, eğer uzun süre kimseyle evlenemezlerse birbirleriyle evleneceklerine dair bir anlaşma yaparlar. Ancak Michael, Kimberly ile evlenmeye karar verince onu kıskanan ve aslında ona içten içe aşık olan Julianne, bu evlilik planını bozmak için işe koyulur. Evliliğe sadece 4 gün kalmıştır ve Julianne, onları ayırmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır.
Fırlama Kızlar
Fırlama Kızlar Filmi
Tür : Romantik, Komedi
Vizyon Tarihi : 12.4.1996
Beverly Hills’de yaşayan hoş ama boş Cher (Silverstone), lisenin güzel ve son derece popüler kızlarından biridir. En çok önem verdiği iki şey; okulun yakışıklı erkekleriyle çıkmak ve modayı takip etmektir. Zıpır kız, kendisine layık bir erkek ararken, okula yeni gelen bir kızın bir türlü içine sinmeyen paspal giyim tarzını değiştirmeye ve iki öğretmeninin arasını yapmaya çalışır. Düzeltilmesi gereken notları vardır ve bunun en kolay yolu, öğretmenlerinin özel hayatına müdahale etmektir.
Çatlak Yönetmen
Çatlak Yönetmen Filmi
Tür : Komedi, 0
Vizyon Tarihi : 8.10.1999
Film Hollywood'da çıkış yapmalarını sağlayacak bir filmi hayata geçirme hevesinde olan bir grup tanınmamış sinema emekçisinin öyküsünü anlatır. Grubun başında önemsiz bir yapımcı olan Bobby Bowfinger (Steve Martin) vardır. Yıllardır bu camiada çalışıp didinmiş olmasına rağmen sinemada önemli bir başarısı olmamıştır. Dahası ömrü boyunca kumbarasında biriktirmiş olduğu 2,184 dolardan başka parası da yoktur. Elinde sadece bir muhasebecinin (Adam Alexi-Malle) yazdığı senaryo, stüdyolarla bağlantısı olan bir kameraman (Jamie Kennedy), taşradan 'artist' olmak için gelmiş cilveli bir kız (Heather Graham) ve birkaç da önemsiz heveskâr oyuncu (Christine Baranski ve Kohl Sudduth) vardır. Ancak bu bağımsız filmin satabilmesi için tanınmış bir stüdyonun şemsiyesi altında dağıtımının yapılması gerekmektedir. Bu stüdyolardan birinin yöneticisi olan Jerry Renfro (Robert Downey Jr.) işi yokuşa sürerek, son yılların gözde aksiyon oyuncusu Kit Ramsey (Eddie Murphy)'in filmin başrolünü oynaması şartıyla filmin dağıtımını üstlenecekleri sözünü verir. Burnu havalarda şımarık bir aktör olan Kit doğal olarak para kazanamayacağı bu önemsiz filmde oynamayı reddeder. Geriye bir seçenekleri kalmıştır. Kit'in sahnelerini ondan habersiz olarak gizli kamerayla çekecekler ve montajla filme ekleyeceklerdir. Böylelikle Kit'e para ödemeyecekleri için film de çok ucuza mal olacaktır. Durumdan haberleri olmayan ve Kit'le tanışmak için sabırsızlanan ekibin bazı elemanlarına da Kit Ramsey'in bir metot oyuncusu olduğu ve rolüne yoğunlaşabilmesi için ekiple muhattap olmak istemediği söylenir. Çekimler için gerekli olan ekipmanı kameraman Dave çalıştığı stüdyodan günü birliğine 'ödünç'(!) alır ve çekimler başlar. Uzaylılarla ilgili olan bu filmin gizli çekimleri sırasında durumdan habersiz olan Kit, sahiden uzaylılar tarafından rahatsız edildiği kuşkusuna kapılır ve üyesi olduğu MindHead teşkilatına başvurarak psikolojik yardım almaya başlar ve teşkilatın tesislerinde inzivaya çekilir. Onun ortadan kaybolması çekimleri aksatır. Bu arada ona tıpatıp benzeyen ama oyunculuk yeteneği olmayan Jeffernson 'Jiff' Ramsey adında acemi bir genç (onu da Eddie Murphy oynuyor) ekibe alınır. Çekimler ilerledikçe 'Jiff'in 'Kit'in aptal kardeşi olduğu ortaya çıkar. Sonunda çekimler 'Kit'in gizli çekimlerine de devam edilerek tamamlanır ve her şey tatlıya bağlanır.
Tam sürüme geçmek için tıklayın.
[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir]