Queen Latifah'in En Sevdiği 5 Film

Taps
Taps Filmi
Tür : Drama, 0
Vizyon Tarihi : 27.12.1981
Saygıdeğer Bunker Hill Askeri Akademisi, bir 141 yaşındaki enstitü, yıkılıyor ve kınamak yerine olduğunu bir duyuru onların sıkıcı komutanı önderliğindeki genç Harbiyelilerin çıkar. Bir öğrenci Öğrencinin komut büyük altında, Harbiyelilerin, kampüs ele geçirmek inşaat ekipleri girişi çöp ve sonuçta karşı askeri gerçek..
Yıldız Savaşları
Yıldız Savaşları  Filmi
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon Tarihi : 1.3.1980
Luke Skywalker (Mark Hammill) amcası ve teyzesiyle tarım işiyle uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp 'jedi' olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve 'Ölüm Yıldızı' denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)'nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi'yi buluyorlar. 'Ölüm Yıldızı'nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açıyorlar.
Forrest Gump
Forrest Gump Filmi
Tür : Drama, Komedi
Vizyon Tarihi : 6.7.1994
Forrest sakat bir çocuktur. Ancak bu sakatlığı onun normal bir insan haline dönme arzusunu köreltmemiştir. Tam otuz yıl boyunca inanılmaz zorluklar yaşayan Forrest sonunda kendisini ülkesinin en sevilen futbol yıldızları arasında görmesini sağlamıştır. Bu çabaları o kadarla da kalmamış katıldığı Vietnam Savaşı’ndan bir kahraman olarak dönmüş ve Beyaz Saray’da şeref madalyası almış ama en önemlisi de dünyada en çok sevdiği şey olan sevgilisinin kalbini kazanıp onunla evlenmeyi başarmıştır. Çok akıllı biri olmasa da kalbinin neyi istediğini çok iyi bilen Forrest ona ulaşabilmek için olağanüstü bir çaba sarf ederek herkese istediğini elde edebileceği konusunda bir örnek teşkil etmiştir.
Bumerang
Bumerang Filmi
Tür : Komedi, Romantik
Yönetmen Reginald Hudlin ve Eddie Murphy’yi biraraya getiren bu komedi filminde kadınların gözdesi bir erkek olan Murphy’nin kaderi uslanmaz bir aşık olan bir adam (Robin Givens) ile tanışmasıyla değişir. Halle Berry filmde Murphy’nin platonik aşkını canlandırır. Filmdeki en iyi sahnelerden birisi de Murphy’nin Berry’e eski ‘Yıldız Savaşları’ serisindeki hangi karakterlerin ölmeye mahkum olduğunu anlattığı sahnedir.
Claudine
Claudine Filmi
Tür : Komedi, Drama
Vizyon Tarihi : 6.8.1976
Tam sürüme geçmek için tıklayın.
[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir]