Garfield Komedi Festivali

Garfield, çizgi roman dünyasının, en uzun soluklu yarışması Komedi Festivali’nde sevgilisi Arlene ile birlikte defalarca birincilik ödülü kazanmıştır. Ancak bu yıl Garfield tek başına yarışmak zorunda kalır. Çünkü yakışıklı kedi Ramone çok kısa sürede ortalığı kasıp kavurmakla kalmamış, inanılmaz bir hızla çok sayıda hayran edinmiş ve bu arada Garfield’ın uzatmalı sevgilisi Arlene’in de kalbini kazanmıştır.“Yükselen değer” Ramone ile Arlene’in birlikte sergilediği tango dansının izleyicilerin büyük beğenisini ve takdirini kazanması üzerine Garfield ümitsizliğe kapılır ve eski popülerliğini elde edebilmek için çareler aramaya başlar.Bu amaçla da Garfield ile sadık dostu Odie, Garfield’a “Komedi Festivali” Birincilik Ödülü’nü kazandıracağı söylenen efsanevi “komik su”yu bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Bu suyun, dünyanın ilk komedyeni Freddy Frog’u yarattığı söylenmektedir.

Garfield Komedi Festivali Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Mark A.Z. DippéKyung Ho Lee
Senaryo : Jim Davis
Seslendirme : Frank Welker
Türü : Animasyon, , , ,
Orijinal Adı : Garfield’s Fun Fest
Yapımcı Firma : Animation Picture Company
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : ABD, Güney Kore
Vizyon Tarihi : 29.08.2008
Dağıtıcı Firma : UIP Filimcilik
Yorumlar (4 yorum)
10 Nida ulu06.06.2016 10:00
filim çok güzel
5 Alper E.03.10.2008 12:50
yetişkinler için film basit izlerken sıkıntı veriyor fakat küçük izleyiciler için güzel bir animasyon filmi grafikler daha gerçekçi yapılabilirdi ama yinede küçük çocuklara izletilebilecek ve arşivlerde bulunması gereken bir animasyon filmi
8 baran anık06.09.2008 03:26
çok güzel bir film tavsiye ediyorum çok fazla güldüğüm söylenemez ama ben beğendim.
2 ebru04.09.2008 06:09
Çizgi-animasyon türünü izlemeyi çok severim. Önceki Garfield filmlerinde çok eğlendiğim ve bu film için yapılan yorumda da çok başarılı olduğu yazdığı için hemen gittim. Ama sonuç hüsran :( Salondaki küçük çocuklar bile esprilere gülmedi. Sadece verdiği küçük mesajlar için 2 puan veriyorum.