Gaziantep Sinemaları

AVŞAR GAZİANTEP

Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Aykut Enişte 17:15 - 19:30 - 21:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kaçış Planı 3 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:15
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

CINEMAXIMUM GAZİANTEP

Alita: Savaş Meleği Dub 21:10
Annabelle 3 Dub 11:10 - 16:10 - 21:10
Annabelle 3 13:40 - 18:40
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40
Aykut Enişte 10:30 - 13:00 - 15:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 18:00 - 20:00 - 22:00
El Royale'de Zor Zamanlar 15:40
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:10
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:40 - 13:40
İntikam 21:45
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 10:45 - 16:15
John Wick: Chapter 3 - Parabellum 13:30 - 19:00
Kaçış Planı 3 Dub 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 17:30 - 21:50
Karanlık Zihinler Dub 18:40
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 19:50 - 22:00
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:40 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30
Ölümcül Sular 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Yol Arkadaşım 2 13:45 - 18:45
Yuvaya Dönüş 11:15 - 16:15 - 21:15

PRESTIGE (GAZİANTEP)

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 19:15
Annabelle 3 16:45 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 18:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:00
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 15:15 - 19:30
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 16:00 - 21:15
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Kaçış Planı 3 16:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Ölümcül Sular 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Tolkien 13:00 - 17:15 - 21:30

SİNEPARK NAKİPALİ

Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 10:45 - 12:30 - 14:15 - 17:45
Aykut Enişte 11:00 - 15:20 - 19:40
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 10:45 - 12:30 - 16:00 - 19:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
Ölümcül Sular 11:45 - 14:00 - 16:15 - 19:30 - 21:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 14:20 - 16:50 - 19:20 - 21:50
Yuvaya Dönüş 13:20 - 17:40 - 22:00