Gelecek Filmler

Kirpi Latte ve Büyülü Taş
Yönetmen : Nina Wels,Regina Welker,
Senaryo : Martin Behnke,Andrea Deppert,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 29.01.2020
Filmin Konusu : Kirpi Latte ve Büyülü Taş, yaşadıkları ormanı kuraklıktan kurtarmak için bir araya gelen bir kirpi ve düşmanı sincabın hikayesini konu ediyor.
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Yönetmen : Ömer Faruk Sorak,İpek Sorak,
Senaryo : İpek Sorak,Nuran Evren Şit,
Oyuncular : Uğur Polat, Erkan Can, Zuhal Olcay, Nesrin Cavadzade, Elif Doğan, Türkü Turan...
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : 2010 yapımı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bu defa Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak birlikte oturuyor. Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerini üstlendiği filmde, 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkılıyor.
Bal Ülkesi
Yönetmen : Tamara Kotevska,Ljubomir Stefanov,
Senaryo :
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Hatidze Muratova, hasta annesi ile birlikte yolları, elektrik ve suyu olmayan Balkanlarda dağlık bir bölgede yaşar. Genç kadın, eski dağcılık geleneklerini kullanarak bal yetiştiriciliği yapmaktadır. Yaşadıkları bölgeye göçebe arıcıların gelmesi, bir yandan Hatidze’lerin yaşamını etkilerken bir yandan doğal dengenin bozulmasına neden olur. Hatidze, bozulan düzeni yeniden sağlamak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Eltilerin Savaşı
Yönetmen : Onur Bilgetay,
Senaryo : Gupse Özay,
Oyuncular : Uraz Kaygılaroğlu, Ferit Aktuğ, Gupse Özay, Merve Dizdar,
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan'ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay kaleme alıyor. Filmin kadros...
Filmin Konusu : 1912-1913 yılları arasında gerçekleşem Türk - Bulgar mübadelesi sırasında Türklere yapılan zulmün Bulgarların gözünden anlatıldığı filmin yönetmenliğini Todor Anastasov ve Alexander Smolyanov birlikte üstlenirken başrolleri Veselin Plachkov, Dimitar Banenkin ve Neda Spasova gibi başarılı Bulgar oyuncular paylaşıyor.
Lanetli Kardeş
Yönetmen : Sam Barrett,
Senaryo :
Oyuncular : Amanda Woodhams, Nicola Bartlett, Austin Castiglione, Liam Graham,
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2018
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Cassie, bazı sorunları olan genç bir ressamdır. Bazı geceler gördüğü korkunç rüyaları tuvale aktarmaya başlar. Genç kadın, bir süre sonra çizdiklerinin gerçek hayatta işlenen cinayetler olduğunu fark eder. Bu sırada arkadaşları ve aile üyelerinin teker teker ölmeye başlaması ise işlerin iyice karışmasına neden olur. Çizdikleri ile katil arasında bir bağlantı olduğunu fark eden Cassie, cinayetleri durdurmak ve kendisini bu kabu...
Sefiller
Yönetmen : Ladj Ly,
Senaryo : Ladj Ly,Giordano Gederlini,Alexis Manenti,
Oyuncular : Jeanne Balibar, Steve Tientcheu, Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djebril Zonga, Issa Perica...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Les Misérables, suç karşıtı bir ekibe katılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Stephane, Paris banliyölerinden Montfermeil’deki suçla mücadele eden bir birliğin yeni üyesidir. Yeni ortamına adapte olmaya çalışan Stephane, birliğin deneyimli üyeleri olan Chris ve Gwada ile birlikteyken komşu çeteler arasındaki gerginliğin hızlıca yükseldiğini fark eder.
Tavşan Jojo
Yönetmen : Taika Waititi,
Senaryo : Taika Waititi,Christine Leunens,
Oyuncular : Sam Rockwell, Scarlett Johansson, Brian Caspe, Rebel Wilson, Stephen Merchant, Alfie Allen...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Hitler'in ordusunda yer alan Jojo Betzler adındaki bir çocuk, annesinin evlerinde Yahudi bir kızı gizlice misafir ettiğini öğrenir. Kız, evlerinin çatı katında kalıyordur. Tabii bu durum en yakın sırdaşı hayali arkadaşı Adolf Hitler olan Jojo'nun kafasında büyük bir karmaşaya yol açacaktır. Hayali arkadaşı olan Hitler, hiç de orijinalindeki gibi değildir. Jojo'nun bu korkunç ırkçılığa karşı gelmek için mücadele etmesi gerekmek...
Vahşi Dostum
Yönetmen : Gilles de Maistre,
Senaryo : Gilles de Maistre,Jean-Paul Husson,
Oyuncular : Paul Davies, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Brandon Auret, Lionel Newton , Ryan Mac Lennan...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2018
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : On yaşındaki Mia’nın Londra’da mutlu bir hayatı vardır. Fakat bir aslan çiftliğini işletmek için ailesi Güney Afrika’ya taşınmaya karar verir. Mia, başlarda bu karardan dolayı oldukça mutsuzdur. Fakat bembeyaz bir aslan olan Charlie doğduğunda Mia’nın hayatı güzelleşmeye başlar. Mia ve Charlie’nin arasında mükemmel bir bağ oluşmuştur. Her şey yolunda giderken babasının sakladığı sırrın ortaya çıkması ailenin hayatını alt üst e...
1917
Yönetmen : Sam Mendes,
Senaryo : Sam Mendes,Krysty Wilson-Cairns,
Oyuncular : Colin Firth, Justin Edwards, Daniel Mays, Adrian Scarborough, Mark Strong, Michael Jibson...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : 1. Dünya Savaşı'nın en kanlı günlerinde Britanya askeri olan Schofield ve Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanırlar. Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake’in kardeşinin, hayatı tehlikede olan yüzlerce askerin içinde olması da görevi zorlaştırmaktadır.
Ahmet İki Gözüm
Yönetmen : Gani Rüzgar Şavata,Hakan Gürtop,
Senaryo : Gönül Aktürk,
Oyuncular : Serdar Orçin, Yelda Reynaud, Metin Yıldız, Aleyna Solaker, Ruhi Sarı, Özgür Tüzer...
Tür : Biyografi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : İki Gözüm Ahmet, 28 Ekim 1957 yılında Malatya’da doğan ve 16 Kasım 2000’de Paris’te hayata gözlerini yuman Ahmet Kaya’nın hayat hikayesini konu ediyor. Ahmet Kaya’nın hayatının dönüm noktalarını seyirci ile buluşturan filmde, 'Kimler Ahmet Kaya'yı hedef aldı?', 'Neden Ahmet Kaya?', 'Ahmet Kaya Paris'te neler yaşadı?', 'Ahmet Kaya vatan hasreti çekerken başka hangi acıları yaşadı?' gibi pek çok sorunun cevabı yer alıyor. Mer...
Humraz Cin Tarikatı
Yönetmen : Tayfun Can Demirtaş,
Senaryo : Tayfun Can Demirtaş,
Oyuncular : Enver Kurucan, Atakan Teke, Bahar Günal, Muhittin Gündeşli, Duygu Gökçe, Serhat Gündoğdu...
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapan Tuğba gençliğinde anne ve babasını faili meçhul bir şekilde kaybetmiştir. Araştırmalarında Derinsuyluk köyü etrafında Humraz isimli eski bir tarikatın izlerine rastlar. Ağabeyi Selim ve danışmanı olarak başvurduğu hocası, bu konuyu araştırmak için gece geç saatlerde bölgeye giden Tuğba'ya yol gösterir. Tuğba tüm bunların sonucunda kan dondurucu gerçekle yüzleşecektir.
Karabasan
Yönetmen : Joe W Nowland,
Senaryo : Daniel White,Joe W Nowland,
Oyuncular : William Maher, Phil Baker, Joe W Nowland, Traci L. Newman, Tatiana Warden, Lauretta Compton...
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Bir psikiyatri doktoru, ailesini öldüren genç bir kızın işlediği cinayetleri anlamak için onun günlüğünü okumaya başlar. Doktor günlüğü okudukça, genç kızın aklını kaybetmesine neden olan uykusuzluk, kafa karışıklığı gibi durumları yaşamaya başlar.
Karanlık Sular
Yönetmen : Todd Haynes,
Senaryo : Mario Correa,
Oyuncular : Bill Pullman, Tim Robbins, Anne Hathaway, Victor Garber, Mark Ruffalo, Mare Winningham...
Tür : Biyografi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.
Peri: Ağzı Olmayan Kız
Yönetmen : Can Evrenol,
Senaryo : Can Evrenol,Kutay Ucun,
Oyuncular : Sermet Yeşil, Elif Sevinç, Denizhan Akbaba, Özgür Civelek, Kaan Alpdayı, Mehmet Yılmaz Ak...
Tür : Macera
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Peri, santralde meydana gelen patlamadan dolayı ağızsız olarak dünyaya gelen bir kızdır. Karantina altındaki bir kasabada bulunan ormanda yaşayan Peri'nin babasından başka kimsesi yoktur. Babasını kaybetmesinin ardından yapayalnız kalan Peri, tek başına hayat mücadelesi vermeye başlar. Ancak bu süreçte yalnız kalmayacaktır. Cem Özduru’nun Perihan isimli çizgi romanından esinlenilen 'Peri', fantastik bir çocuk masalını konu ...
Süper Ajanlar
Yönetmen : Guillaume Ivernel,Zhiyi Zhang,
Senaryo : Michel Pagès,Zhiyi Zhang,Stéphane Carraz,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Guillaume Ivernel, Zhiyi Zhang ikilisinin yönetmenliğini yaptığı animasyon filmin senaryosunda Stéphane Carraz, Michel Pagès ve Zhiyi Zhang'ın imzaları bulunuyor. Filmin orijinal seslendirmelerinde ise Karen Strassman, Monsieur Poulpe ve Davy Mourier yer alıyorlar.
Şahane Hayaller
Yönetmen : Ömer Faruk Yardımcı,
Senaryo : Ömer Başdoğan,Furkan Başdoğan,
Oyuncular : Erkan Can, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Çetin Altay, Berrak Güvem, Cemil Şahin...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı'nın oturduğu, komedi türündeki 'Şahane Hayaller' filminin oyuncu kadrosunda Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.
Şeker Çocuk
Yönetmen : Alma Har'el,
Senaryo : Shia LaBeouf,
Oyuncular : Clifton Collins Jr., Natasha Lyonne, Shia LaBeouf, Martin Starr, Laura San Giacomo, Maika Monroe...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Shia LaBeouf’un kendi hayatından esinlenerek yazdığı film; genç aktörün fırtınalı geçen çocukluğunu ve genç yetişkinlik zamanlarını, babasıyla barışmak için kendi içinde verdiği mücadeleyi ve akıl sağlığıyla başa çıkmaya çalışmasını anlatıyor.
Filmin Konusu : Birds of Prey, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’e karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
Ağır Romantik
Yönetmen : Deniz Denizciler,
Senaryo : Deniz Denizciler,
Oyuncular : Altan Erkekli, Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Gazanfer Ündüz, Servet Pandur, Semra Dinçer...
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Yönetmenliğini ve senaristliğini Deniz Denizciler’in üstlendiği romantik komedi türündeki 'Ağır Romantik' filminin oyuncu kadrosunda Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat, Altan Erkekli, Durul Bazan, Semra Dinçer gibi isimler yer alıyor.
Akıllı Balık
Yönetmen : June Taylor,
Senaryo : Amanda Knight,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Orijinal seslendirmelerinde Marjorie Boher, Paul Bort ve Stuart Cobbler'in yer aldığı animasyon filminin senaryosunu Amanda Knight kaleme alırken yönetmen koltuğunda June Taylor oturuyor.
Kiki: Lanet-i Cin
Yönetmen : Mustafa Miraç Kaya,
Senaryo : Mustafa Miraç Kaya,
Oyuncular : Reyhan İlhan, Türkan Kılıç, Mustafa Miraç Kaya, Yaşar Aydınlıoğlu, Sinem Kayaoğlu, Elif Çapkın...
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Dram, gerilim ve korku türündeki filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve başrolünü Mustafa Miraç Kaya üstleniyor. Samsun’un Vezirköprü ilçesine bağlı Güldere köyünde gerçekten yaşanmış bu olay, Medyum Kaan Soyluhan’ın günlüğünden alınmıştır. Aradığı mutluluğu görücü usulü yaptığı evliliğinde bulamayan Muzaffer, eşi Şenay ve iki çocuğunu bırakıp, yasak aşk yaşadığı Satı ile evlenir. Satı ile evliliğinden dünyaya gelen kı...
Kirpi Sonic
Yönetmen : Jeff Fowler,
Senaryo : Josh Miller,Patrick Casey,Naoto Ohshima,
Oyuncular : Jim Carrey, Neal McDonough, James Marsden, Frank C. Turner, Elfina Luk, Tika Sumpter...
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı k...
Küçük Kadınlar
Yönetmen : Greta Gerwig,
Senaryo : Greta Gerwig,Louisa May Alcott,
Oyuncular : Chris Cooper, Meryl Streep, Laura Dern, Emma Watson, Jayne Houdyshell, Saoirse Ronan...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl m...
Masallardan Geriye Kalan
Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu,
Senaryo : Mustafa Uğur Yağcıoğlu,
Oyuncular : Tuba Ünsal, Özgür Çevik, İlayda Akdoğan,
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Üniversitede doçentlik yapan Evren ve yüksek lisans öğrencisi Hece arasında beklenmedik bir zamanda, hızla gelişen aşkı konu edinen filmde, aşkın karşı taraftan çok kişinin kendisiyle ilgili olduğu gözler önüne seriliyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği filmin başrollerinde Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal yer alıyor.
Nasipse Olur
Yönetmen : Selahattin Sancaklı,
Senaryo : Barış Başar,
Oyuncular : Nur Sürer, Algı Eke, Barış Başar, Ünal Yeter, Erdem Baş, Burak Sevinç...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Günfer, geçimini pastacılık yaparak sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tek başına hayat mücadelesi vermeye çalışır. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.
The Gentlemen
Yönetmen : Guy Ritchie,
Senaryo : Guy Ritchie,Ivan Atkinson,Marn Davies,
Oyuncular : Matthew McConaughey, Hugh Grant, Colin Farrell, Togo Igawa, Steve Barnett, Charlie Hunnam...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Mickey Pearson, Londra’da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hay...
Yeni Baştan
Yönetmen : Nicolas Bedos,
Senaryo : Nicolas Bedos,
Oyuncular : Daniel Auteuil, Claude Aufaure, Pierre Arditi, Denis Podalydès, Guillaume Canet, Urbain Cancelier...
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Victor, hayal kırıklığına uğramış bir adamdır. Onun hayatı, Antoine adında bir girişimci ile tanıştıktan sonra bambaşka bir hal alır. Antoine, Victor’a hayatının bir dönemine geri dönme fırsatı sunar. Bu büyük fırsatı değerlendirmek isteyen Victor, hayatının en güzel dönemine, bundan tam 40 yıl önce hayatının aşkı ile tanıştığı güne geri dönmek ister.
Bayi Toplantısı
Yönetmen : Bedran Güzel,
Senaryo : İbrahim Büyükak,
Oyuncular : Hakan Salınmış, Büşra Pekin, Onur Buldu, İbrahim Büyükak, Uğur Bilgin, Gamze Karaduman...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 21.02.2020
Filmin Konusu : Bayi Toplantısı, Anadolu’dan İstanbul'a gelen Namık, Sadık ve Adem isimli üç beyaz eşyacının, üç günde karmakarışık hale gelen hayatlarının ele alınıyor. Hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşayan bu üç kişinin yolları bir bayi toplantısında kesişir ve sıkıntılı fakat sıradan bir hayat yaşarken beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ...
Brahms: The Boy II
Yönetmen : William Brent Bell,
Senaryo : Stacey Menear,
Oyuncular : Katie Holmes, Joely Collins, Ralph Ineson, Owain Yeoman, Anjali Jay, Christopher Convery...
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 21.02.2020
Filmin Konusu : Lanetli Çocuk filminin devam halkası olan The Boy 2, Heelshire Köşkü'nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya taşınan, masum bir ailenin hikayesini konu ediyor. Eve yerleşmeye çalışan ailenin küçük oğulları bu süreçte, Brahms adını verdiği gerçek boyutlardaki bir oyuncak bebekle arkadaşlık kurmaya başlar. Başrolünü Katie Holmes’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen William Brent B...