Gelecek Filmler

San Francisco Hackerları Sever
Yönetmen : Jose Figueroa ,
Senaryo : Jose Figueroa ,
Oyuncular : Michael Rose, Sean Patrick Flanery, Ezra Buzzington, Dominique Swain, Kelvin Han Yee, Irene Roseen...
Tür : Bilim Kurgu
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 03.01.2020
Filmin Konusu : Bir adam gözlerini açtığında, kim olduğuna dair hiçbir fikri olmadığının farkına varır. Geçmişe dair hiçbir anısı olmayan adam, birden kendisini peşinde olan bir suikastçiden kaçarken bulur. Bu sırada, sert olduğu kadar havalı bir polis olan karısı, adamı bulmak için umutsuzca bir arama başlatmıştır. Ancak kadının kocasını bulmak için verdiği çaba, kariyerinin sona ermesine neden olacak bir hamle olur.
1917
Yönetmen : Sam Mendes,
Senaryo : Sam Mendes, Krysty Wilson-Cairns,
Oyuncular : Colin Firth, Justin Edwards, Daniel Mays, Adrian Scarborough, Mark Strong, Michael Jibson...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 10.01.2020
Filmin Konusu : 1. Dünya Savaşı'nın en kanlı günlerinde Britanya askeri olan Schofield ve Blake, gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir göreve atanırlar. Görevleri, zamana karşı yarışırken düşman bölgesini geçerek yüzlerce askerin ölümünü engellemek üzere bir mesaj iletmektir. Blake’in kardeşinin, hayatı tehlikede olan yüzlerce askerin içinde olması da görevi zorlaştırmaktadır.
Portrait de la jeune fille en feu
Yönetmen : Céline Sciamma,
Senaryo : Céline Sciamma,
Oyuncular : Valeria Golino, Christel Baras, Adèle Haenel, Michèle Clément, Noémie Merlant, Luàna Bajrami...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 10.01.2020
Filmin Konusu : Marianne, izole bir adada yaşayan genç bir ressamdır. Genç kadın bir gün, manastırdan yeni ayrılan Heloise’in düğün portresini yapmakla görevlendirilir. Ancak portresinin yapıldığından Heloise’in haberinin olmaması gerekmektedir. Marianne, kendisine verilen görevi harfiyen yerine getirmek zorundadır ve bu yüzden de gündüzleri Heloise’i izleyip, geceleri portresini yapmaya karar verir. Bu durum gönülsüzce evlenmek üzere olan He...
Sihirli Annem Bir'iz
Yönetmen : Mustafa Kotan,
Senaryo : Gamze Özer,
Oyuncular :
Tür : Fantastik
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 10.01.2020
Filmin Konusu : 2003-2012 yılları arasında TV'de yayınlanan Sihirli Annem dizisinin beyaz perdeye uyarlamasının yönetmenliğini Mustafa Kotan yaparken senaryosunu ise Gamze Özer kaleme alıyor.
The Whistlers
Yönetmen : Corneliu Porumboiu,
Senaryo : Corneliu Porumboiu,
Oyuncular : Vlad Ivanov, Agustí Villaronga, George Pistereanu, Cristóbal Pinto, Andrei Ciopec, Catrinel Marlon...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 10.01.2020
Filmin Konusu : Cristi, uyuşturucu kaçakçıları tarafından ele geçirilen, yozlaşmış bir polis memurudur. Bükreş’te çalışan Cristi, hapishanede olan bir mafya üyesini salıvermek için Kanarya Adalarına bağlı boğucu bir ada olan La Gomera’ya gider. Cristi’nin, burada kullanılan, geçmişten miras kalan bir ıslık dili olan Silbo’yu öğrenmesi gerekmektedir. Bu gizli dil sayesinde, Bükreş’e döndüğünde mafya üyesinin özgür kalmasını sağlayacak ve milyo...
Underwater
Yönetmen : William Eubank,
Senaryo : Adam Cozad, Brian Duffield,
Oyuncular : Vincent Cassel, Kristen Stewart, John Gallagher Jr., T.J. Miller, Gunner Wright, Mamoudou Athie...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 10.01.2020
Filmin Konusu : Underwater, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının güvenliği sağlamak için verdikleri ölüm kalım savaşını konu ediyor. Sevgi ve Sinyal filmlerinden hatırladığımız William Eubank’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin senaryosunu Brian Duffield kaleme alıyor. Kristen Stewart’ın ekibin bir üyesi olan Norah karakterine hayat verdiği filmin oyuncu kadrosunda ayrıca T.J. Miller, J...
Filmin Konusu : Yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop'un oturduğu, BKM yapımı fantastik macera türündeki 'Gamonya: Hayaller Ülkesi’ filminin oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Ahmet Rıfat Şungar, Ali Uyandıran, Burcu Altın, Dora Dalgıç, Zeynep Ilgın Çelik gibi isimler yer alıyor.
Karabasan
Yönetmen : Joe W Nowland,
Senaryo : Daniel White, Joe W Nowland,
Oyuncular : William Maher, Phil Baker, Joe W Nowland, Traci L. Newman, Tatiana Warden, Lauretta Compton...
Tür : Korku
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 17.01.2020
Filmin Konusu : Bir psikiyatri doktoru, ailesini öldüren genç bir kızın işlediği cinayetleri anlamak için onun günlüğünü okumaya başlar. Doktor günlüğü okudukça, genç kızın aklını kaybetmesine neden olan uykusuzluk, kafa karışıklığı gibi durumları yaşamaya başlar.
Karakomik Filmler Emanet
Yönetmen : Cem Yılmaz,
Senaryo : Cem Yılmaz,
Oyuncular : Cem Yılmaz, Tülin Özen, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinçci, Necip Memili, Celil Nalçakan...
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 17.01.2020
Filmin Konusu : Karakomik Filmler'in devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Arif V 216, G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz gibi yapımlarla gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz oturuyor. Yılmaz'ın başrolünü de üstlendiği 'Karakomik Filmler Kaçamak'ın yapımı NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat'a ait.
Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
Yönetmen : Will Becher, Richard Phelan,
Senaryo : Nick Park, Mark Burton, Jon Brown ,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 17.01.2020
Filmin Konusu : Sessiz ve sakin Mossingham kasabasının üzerinde, gökyüzünde ortaya çıkan ne olduğu anlaşılamayan garip ışıklar, gizemli bir ziyaretçinin galaksinin ve samanyolunun ötesinden geldiğini haber vermektedir. Ancak yakındaki Mossy Bottom Çiftliği'ndeki muzır koyun Shaun'ın zihninde başka şeyler vardır; yaptığı birçok plan sürekli bıkkın Bitzer tarafından engellenmektedir. Ancak bu şaşkın ve sevimli uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği'nin ...
The Voyage Of Doctor Dolittle
Yönetmen : Stephen Gaghan,
Senaryo : Stephen Gaghan, Hugh Lofting, Chris McKay , Thomas Shepherd,
Oyuncular : Robert Downey Jr.,
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 17.01.2020
Filmin Konusu : Yönetmen koltuğunda Stephen Gaghan'ın oturduğu filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Emma Thompson, Rami Malek gibi birbirinden değerli oyuncular yer alıyor.
Kutup Köpekleri
Yönetmen : Aaron Woodley,
Senaryo : Cal Brunker , Bob Barlen, Aaron Woodley,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Buzul Tilkisi Swifty, Antartika Postanesinde çalışan bir köpektir. Onun en büyük hayali, Antarktika’nın en hızlı köpek kuryesi olabilmektir. Bunun için her şeyi yapmaya hazır olan Swifty, gizlice kızaklardan birini alarak, içinde ne olduğunu bilmediği bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola koyulur. Ancak bu yolculuğunda beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Yolculuk sırasında gizli bir kaleye rastlayan Swifty, bu...
Les misérables
Yönetmen : Ladj Ly,
Senaryo : Ladj Ly, Giordano Gederlini, Alexis Manenti,
Oyuncular : Jeanne Balibar, Steve Tientcheu, Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djebril Zonga, Issa Perica...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Les Misérables, suç karşıtı bir ekibe katılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Stephane, Paris banliyölerinden Montfermeil’deki suçla mücadele eden bir birliğin yeni üyesidir. Yeni ortamına adapte olmaya çalışan Stephane, birliğin deneyimli üyeleri olan Chris ve Gwada ile birlikteyken komşu çeteler arasındaki gerginliğin hızlıca yükseldiğini fark eder.
Maceracı Yüzgeçler
Yönetmen :
Senaryo :
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Kitaplara ve okumaya ilgili bir balık olan Biba, diğer çocuklar gibi okula gider ve her gün yeni şeyler öğrenmekten mutlu olur. İstanbul Boğazı'nın altında bambaşka bir dünyada yaşayan Biba, burada sevimli dostları ile her gün yeni bir şeyler keşfeder. Biba, birbirinden farklı karakterlere sahip olan dostları Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Denizkızı Alesta ile birlikte gizemli dünyada eğlenceli bir maceraya atılır.
Peri
Yönetmen : Can Evrenol,
Senaryo : Can Evrenol, Kutay Ucun,
Oyuncular : Sermet Yeşil, Elif Sevinç, Denizhan Akbaba, Özgür Civelek, Kaan Alpdayı, Mehmet Yılmaz Ak...
Tür : Macera
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Cem Özduru’nun Perihan isimli çizgi romanından esinlenilen 'Peri', fantastik bir çocuk masalını konu ediyor. Baskın ve Ev Kadını filmlerinin yönetmeni Can Evrenol'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek, Kaan Alpdayı, Sermet Yeşil gibi isimler yer alıyor.
Run
Yönetmen : Aneesh Chaganty,
Senaryo : Aneesh Chaganty, Sev Ohanian,
Oyuncular : Pat Healy, Sarah Paulson, Onalee Ames, Bradley Sawatzky, Derek James Trapp, Erik Athavale...
Tür : Gerilim
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Run, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzak bir şekilde yetiştirmiş genç bir kızdır. Tüm yaşamını dört duvar arasında geçiren genç kız, eğitimini de evde annesinden alır. Hayattaki tek varlığı annesi olan genç kızın yaşamı, annesinin korkunç bir sır sakladığını keşfetmesi ile bambaşka bir hal alır. Annesinin sakladığı sırrı öğrenmeye çalışan genç kız, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kayıp Aranıyor ...
The Turning
Yönetmen : Floria Sigismondi,
Senaryo : Henry James, Chad Hayes, Carey W. Hayes,
Oyuncular : Mark Huberman, Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Barbara Marten, Niall Greig Fulton...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 24.01.2020
Filmin Konusu : Yönetmenliğini Floria Sigismondi'nin üstlendiği korku filminin senaryosunu Henry James'in romanından Carey W. Hayes ve Chad Hayes kaleme almışlar. Filmin başrollerinde ise Finn Wolfhard, Mackenzie Davis ve Brooklynn Prince görev alıyorlar.
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Yönetmen : Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak,
Senaryo : İpek Sorak, Nuran Evren Şit,
Oyuncular : Uğur Polat, Erkan Can, Zuhal Olcay, Nesrin Cavadzade, Elif Doğan, Türkü Turan...
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : 2010 yapımı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bu defa Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak birlikte oturuyor. Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerini üstlendiği filmde, 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkılıyor.
Çılgın İkili 3
Yönetmen : Adil El Arbi, Bilall Fallah,
Senaryo : Joe Carnahan, Chris Bremner,
Oyuncular : Cal Johnson, Martin Lawrence, Joe Pantoliano, Will Smith, Kate del Castillo, Alexander Ludwig...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Daha önce Bad Boys ve Bad Boys II'nin devamı olarak çekilen aksiyon-komedi filmi Bad Boys for Life'ın yönetmenliğini Adil El Arbi ve Bilall Fallah ikilisi yapıyor. Başrollerde yine Will Smith, Martin Lawrence ve Joe Pantoliano yer alıyor.
Eltilerin Savaşı
Yönetmen : Onur Bilgetay,
Senaryo : Gupse Özay,
Oyuncular : Uraz Kaygılaroğlu, Ferit Aktuğ, Gupse Özay, Merve Dizdar,
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan'ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay kaleme alıyor. Filmin kadros...
Latte And The Magic Waterstone
Yönetmen : Nina Wels, Regina Welker,
Senaryo : Martin Behnke, Andrea Deppert,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 31.01.2020
Filmin Konusu : Latte Igel und der magische Wasserstein, yaşadıkları ormanı kuraklıktan kurtarmak için bir araya gelen bir kirpi ve düşmanı sincabın hikayesini konu ediyor.
Ip Man 4: Final
Yönetmen : Wilson Yip,
Senaryo : Edmond Wong ,
Oyuncular : Donnie Yen, Scott Adkins, Chris Collins, Vanness Wu, Kwok-Kwan Chan, Steven Dasz...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Ip Man filminin devam halkası olan yapımda, WingChun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, ABD’de WingChun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmeye karar verir. Wilson Yip’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Donnie Yen bir kez daha Ip Man’e hayat veriyor.
My Sweet Monster
Yönetmen : Maksim Volkov,
Senaryo : Aleksandr Arkhipov, Dmitriy Novoselov,
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Kral, sevgili çocuğu Prenses Barbara’nın büyümüş olduğuna hala inanamaktadır. O her ne kadar kızını küçük görüp onu gözetim altında tutmaya çalışsa da Barbara artık büyümüştür. Barbara’nın 16. yaş gününde kral büyük bir sinir krizi geçirir. Bu sırada yaşanan kargaşadan yararlan Weasel adındaki bir yaratık, tahtı ele geçirir. Krallığın yeni yöneticisi olan Weasel bununla da yetinmez aynı zamanda Barbara ile de evlenmek ister. Y...
Yırtıcı Kuşlar
Yönetmen : Cathy Yan,
Senaryo : Christina Hodson, Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel, Greg Land,
Oyuncular : Rosie Perez, Ewan McGregor, Dana Lee, Mary Elizabeth Winstead, François Chau, Chris Messina...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 07.02.2020
Filmin Konusu : Birds of Prey, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
Just Mercy
Yönetmen : Destin Daniel Cretton,
Senaryo : Andrew Lanham, Destin Daniel Cretton, Bryan Stevenson,
Oyuncular : Jamie Foxx, Rhoda Griffis, Tim Blake Nelson, Pete Burris, Michael B. Jordan, Rafe Spall...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Bryan Stevenson'ın 'Just Mercy: A Story of Justice and Redemption” isimli otobiyografi kitabından uyarlanan film, bir avukatın gerçek hikayesini anlatıyor. Kusurlu hukuk sistemi içerisinde herkesin eşit adalet alması için uğraşan genç savunma avukatı, idam cezasına çarptırılmış bir mahkumun özgürlüğüne kavuşması için mücadele ediyor. Filmin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton üstlenirken senaryoda ise yönetmen Cretton ile ...
Küçük Kadınlar
Yönetmen : Greta Gerwig,
Senaryo : Greta Gerwig, Louisa May Alcott,
Oyuncular : Chris Cooper, Meryl Streep, Laura Dern, Emma Watson, Jayne Houdyshell, Saoirse Ronan...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl m...
Masallardan Geriye Kalan
Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu,
Senaryo : Mustafa Uğur Yağcıoğlu,
Oyuncular : Tuba Ünsal, Özgür Çevik, İlayda Akdoğan,
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2019
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Üniversitede doçentlik yapan Evren ve yüksek lisans öğrencisi Hece arasında beklenmedik bir zamanda, hızla gelişen aşkı konu edinen filmde, aşkın karşı taraftan çok kişinin kendisiyle ilgili olduğu gözler önüne seriliyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği filmin başrollerinde Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal yer alıyor.
The King's Man
Yönetmen : Matthew Vaughn,
Senaryo : Matthew Vaughn, Jane Goldman, Dave Gibbons, Mark Millar, Karl Gajdusek,
Oyuncular : Djimon Hounsou, Ralph Fiennes, Stanley Tucci, Tom Hollander, Todd Boyce, Rhys Ifans...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 14.02.2020
Filmin Konusu : Gary 'Eggsy' Unwin ve mentoru Harry Hart çevresinde gelişen hikâyenin anlatıldığı 2014 ve 2017 yıllarında yayımlanan ilk iki King's Man filminin bu serisinde ise Ralph Fiennes'ın hayat verdiği Oxford Dükü ve Harris Dickinson'ın canlandırdığı Conrad'ın macerası seyircilere sunuluyor. Yönetmenliğini Matthew Vaughn'un yaptığı ve senaryosunu ise Jane Goldman ve Vaughn ikilisinin kaleme aldığı The King's Man kadrosunda Djimon Ho...
Biz Böyleyiz
Yönetmen : Caner Özyurtlu,
Senaryo :
Oyuncular : Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral, Hümeyra, Boran Kuzum...
Tür : Drama
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 21.02.2020
Filmin Konusu : Caner Özyurtlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu 'Biz Böyleyiz' filminin oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu, Hümeyra, Boran Kuzum, Meriç Aral, Özge Özpirinççi, Berrak Tüzünataç gibi isimler yer alıyor.
Bloodshot
Yönetmen : Dave Wilson,
Senaryo : Eric Heisserer, Yvel Guichet, Bob Layton,
Oyuncular : Vin Diesel, Guy Pearce, Talulah Riley, Toby Kebbell, Lamorne Morris, Clyde Berning...
Tür : Aksiyon
Yapım Yılı : 2020
Vizyon Tarihi : 21.02.2020
Filmin Konusu : Bloodshot filminde Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıklarını gizleyen bilim adamı Ray Garrison'ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Bu sırada ise geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyordur. Ama hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yo...