Git Başımdan

Peter Highman, beş gün sonra karısı doğum yapacak bir baba adayıdır. Atlanta’dan doğuma yetişmek ve karısının yanında olmak için uçağını yakalamaya çalışırken, birden tüm programı alt üst olur. Sonunda, kendisini Ethan Tremblay’in arabasında bulur. Zamanında doğuma yetişebilmek için tüm ülkeyi bir uçtan diğerine Ethan ile aşmak durumundadır.

Git Başımdan Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Todd Phillips
Senaryo : Todd Phillips Adam Sztykiel Alan R. Cohen Alan Freedland
Oyuncular : Jamie Foxx Robert Downey Jr. Todd Phillips Michelle Monaghan Juliette Lewis Danny McBride Matt Walsh Zach Galifianakis Brody Stevens Bobby Tisdale Sharon Morris Nathalie Fay Emily Wagner
Türü : Komedi, , ,
Orijinal Adı : Due Date
Yapımcı Firma : Warner Bros. Pictures
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 26.11.2010
Dağıtıcı Firma : Warner Bros
Yorumlar (3 yorum)
9 kiwi30.01.2011 10:45
Harika bir film harika gülmekten gözümden yaşlar geldiği oldu Hangover'da güzeldi bu da. Zach Galifianakis acayip bir karakter yaratmış her hareketine , her sözüne gülme gibi bir durum oluşturdu filmde Robert Downey jr. hakkında konuşmaya gerek bile görmüyorum. Film sezonun benim açımdan en komik filmiydi.
3 Cengiz Yılmaz01.12.2010 04:47
Kesinlikle berbat! Bu humora ve esprilere Amerikalılar kendileri bile gülmez. Espri adına yapılan belden aşağı dialoglar da cabası. Ayrıca oluşan otomobil kazasından iki kafadarın sağ çıkması gerçekçi mi? Bence ince espriden zekadan yoksun bir film. C. Yılmaz
8 M. Serkan29.11.2010 04:24
Bazı sahnelerde gülmekten kıvrıldım, 8/10 'u hakediyor. çok hoş komik bir filim. bazı sahnelerde mantığınızı esgeçip 'hollywood' deyip geçmeniz gerekiyor. Yine de tavsiye ederim.. 'kiss kiss bang bang' ve 'the hangover' dan hoşlandıysanız bu tam size göre.