Goosebumps: Canavarlar Firarda | Puan : 7/10

Büyük şehirden Küçük bir kasabaya taşındığı için mutsuz olan delikanlı Zach Cooper (Dylan Minnette), taşındıkları evin tam yanındaki evde yaşayan güzel kız Hannah (Odeya Rush) ile karşılaşıp, Champ (Ryan Lee) ile de kısa sürede arkadaş olduklarında yeni hayatı için umutlanır. Ama her umut ışığını peşinde dolaşan bir de bulut vardır; Zach Hannah’nın gizemli babasının, Goosebumps kitaplarının yazarı, R.L. Stine (Jack Black) olduğunu öğrendiğinde, bunu bir kez daha anlar. Zach, yan evdeki komşularını daha iyi tanıdıkça Stine’nın korkunç bir sırrı olduğunu da öğrenir; Stine’ın kitaplarını ünlü yapan yaratıklar gerçektir ve Stine onları kitaplarında kilitli tutarak okurlarını korumaktadır. Stine’ın yaratıkları kazara serbest kaldıklarında, Zach’in hayatı da garipleşecektir. Macera dolu çılgın bir gecede, Zach, Hannah, Champ ve Stine’ın takım olarak bu hayal ürünü yaratıkları ait oldukları kitaplara geri göndermeleri ve kasabayı kurtarmaları gerekecektir.

Goosebumps: Canavarlar Firarda Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Rob Letterman
Senaryo : Scott Alexander Larry Karaszewski Darren Lemke R.L. Stine
Oyuncular : Jack Black Amy Ryan Ryan Lee Jillian Bell Odeya Rush Karan Soni Dylan Minnette Steven Krueger Ken Marino Ella Wahlestedt Halston Sage Timothy Simons R.L. Stine Benjamin Papac Brittani Cox Caleb Emery Taber Cross Ashleigh Jo Sizemore Marshall Choka
Türü : Aksiyon, Macera, Komedi
Orijinal Adı : Goosebumps
Yapımcı Firma : Columbia Pictures
Yapım Yılı : 2015
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 27.11.1998
Dağıtıcı Firma : Warner Bros Turkey
Yorumlar (4 yorum)
0 İrem ozgul03.12.2015 10:10
O superya izledim cin kuyusun danguzel
0 ZY02.12.2015 04:14
Vizyon tarihi bende mi yanlış görülüyor anlayamadım. Yapım Yılı: 2015 (103 dk) Vizyon Tarihi: 27 Kasım 1998 Cuma
8 hosmy(45)30.11.2015 05:27
Eşimle birlikte 2 kişi izledik koca salonda. Çok da keyif aldık. Komik ve eğlenceli bir film. Çocukların da ( 12+ ) seyredebileceği bir film olmasına rağmen 3D ve alt yazılı. Orijinal seslendirmeli film izlemeyi seven yetişkinler için 10 numara ama çocuklar için alt yazı biraz sıkıntı sanırım.
10 Beyza pehlivan28.11.2015 11:51
Bence güzel macerayı aksiyonu kome diyi seven kişiler bilet alıp direk gitsin