Güneşin Oğlu

Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçiren Fikri Şemsigil, sonunda bu mucizeyi yaşar ve 'Güneşin Oğlu' olduğunu öğrenir. Fakat yaşadığı mucize, düşündüğünün aksine Fikri Bey'in hayatını alt üst eder. Fikri Bey'in ruhu artık, çevresindeki insanların bedenlerine girip çıkmaktadır. Ve sonunda Fikri Bey, bu kez, yıllarca beklediği mucizeden kurtulmak için, gerçeklerin peşine düşmek zorunda olduğunu anlar. Olaylar çığırından çıkmıştır. Peki, karşı apartmandaki komşusu dünyalar güzeli kız ne olacaktır?

Güneşin Oğlu Fragmanı

Güneşin Oğlu Bilgiler

Yönetmen : Onur Ünlü
Senaryo : Onur Ünlü
Oyuncular : Haluk Bilginer
Köksal Engür
Özgü Namal
Bülent Emin Yarar
Serkan Keskin
Ferit Kaya...
Türü : Komedi
Orijinal Adı : Güneşin Oğlu
Yapımcı Firma : Eflatun Film, Mucizeler Evi
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 07.11.2008
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film

Güneşin Oğlu Filminin Oyuncuları

Güneşin Oğlu Filmi Yorumları
4 Orhan Demir04.01.2010 01:12
Cihangir'in entel müdavimleri cafede otururlarken canları sıkılmış önlerinde ki kağıtlara senaryo babında birşeyler çizittirivermişler. Film Cihangir semtinde başlıyor yine orda bitiyor. Ortada ne elle tutulur bir senaryo var ne kurgu ne de prodüksiyon var. Haluk Bilginer'de olmasa hiç çekilmez. Çekilmezse böyle filmler daha iyi olacak.
9 irşadi çavuşculu27.11.2008 04:25
klasik türk filmlerinin dışında güzel bir film senaryo daha da geliştirile bilr daha ilgi çekici hale getirile bilirdi ama yinede çok beyendim tebrik ediyorım emeği geçenleri
10 sumru özlem18.11.2008 09:14
ben filmi çok ama çok beğendim müthiş bir film helede haluk bilginer olunca müthiş olmazmı kii harikaydı kadro mükemmel filmin küfürlü sahneleri var ama bunlar filme renk katmış diyebilirim çok güzeldi özelliklede haluk bilginer 1 numara...
10 Rıza Selam15.11.2008 11:33
Son zamanlarda seyrettiğim en saçma ama en güzel film. Zaten afişinde de 'fantastik mavra' yazıyor...Filmin başından sonuna kadar sıkılmadan ulaşıyosunuz. Hele benim gibi kırka merdiven dayamışlar için, ne strese, ne gerilime, ne korkuya ihtiyaç var arkadaşlar. Müthiş deşarj oldum. Bizler için harkulade bir film. Herkese tavsiye ederim.
7 özden özdemir10.11.2008 11:29
filmin oyuncu kadrosu çok sağlam konusuda çok güzel tek eksi yönü biraz küfür var ama izlemeye değer.