Güzel Çirkin

Murat (Ali Sunal) cinayet masasında komiserdir. Sert görünür ama aslında hayata alaycı bakan bir yanı vardır. İşi dışındaki şeyleri pek ciddiye almaz. Anlattığı hikayelerle, arada sırada mırıldandığı türkülerle, karizmatik hareketleriyle, girdiği her ortamda insanların ilgisini çeker. Artık onun gibi polislerin neslinin tükendiğini söyleyenlere gülüp geçer. Ona göre 'Her horoz kendi çöplüğünde öter.' Nazlı (Naz Elmas), eğitimini birinciliklerle, takdirnamelerle tamamlamış, yurtdışında eğitim almış genç bir komiserdir. İyi eğitimli, üstelik zengin bir aileden gelen bir kızın polislikteki ısrarı çoğu için bir merak unsurudur. Kendisi için düşünülen, sicilinde güzel duracak makamları reddeder ve sıradan bir komiser gibi sahada görev almak ister. En büyük hayali cinayet masasında çalışmaktır. Birbirlerini gördükleri anda anlaşamayacaklarını anlayan Murat ve Nazlı, şube müdüründen birlikte çalışacaklarını öğrenirler. Murat'a göre bu imkansızdır. Bu ukala, yeni yetme okul çocuğu ona sadece ayak bağı olacaktır. Nazlı için de durum pek farklı değildir. Bu kaba saba, karşısındakiyle nasıl konuşacağını bile bilmeyen, ayrımcı adamla çalışması mümkün değildir. Murat, Nazlı'ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul'un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Siyah ve beyaz kadar birbirine zıt bu iki polisin uzlaşabildikleri tek nokta vardır. Her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak. Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundadırlar.

Güzel Çirkin Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen :
Senaryo :
Oyuncular : Ali SunalCahit GökKemal UçarNaz ElmasNazan DiperGözde TürkpençeMihriban ErAli İpin
Türü : Dizi, Gerilim, Polisiye, , ,
Orijinal Adı : Güzel Çirkin
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2013
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 01.01.0001
Dağıtıcı Firma : Kanal D
Yorumlar (4 yorum)
0 Hakan Kara10.08.2013 06:51
Dizi su an 6.Bölüm oldu. alti bölümdede bir tane Türk Bayragi görmedim. Bu Kadar allerji niye. kim finanse ediyor. yoksa baska ülkede cekiliyorda benmi farkinda degilim. tek kelimeyle PESSSSSSSSSS. Filme puanmi vereyim, elimden gelse silerim.
10 zeynep04.08.2013 07:21
Vaaaaaaaaaaaay baksana yeni bölümde muratla nazlı arasında yakınnnnnnnnlaşma başlıyoooooooooooo vay anasını yeni bir aşşşşşşşşk başlıyooor bence...
10 mervenarin23.07.2013 03:44
süper dizi tam benlik yani inş. bende polis olurum inş. hemde cinayet büro :) neyse dizimize gelelim dizi mükemmel murat zaten tartışmasız çok tatlı :)) nazlıda öyle ama biraz daha iyi olabilir :) kadro süper dizi süper daha nediyim emeğinize , yüreğinize, elinize sağlık güzel çirkin izlemeye devam edin !!!!!!!
10 merve narin23.07.2013 03:40
süper bir dizi tam benlik inş. bende polis olurum inş. hemde cinayet büro :) neyse dizi dediğim gibi tek kelimeyle mükkemmel ama nazlı komiser birazdaha tatlı olursa sevinirim murata gelince o anlatılmaz zaten mükkemmel nazlı da tabii şenol da güzel yani tüm ekip süper emeğinize, elinize, yüreğinize sağlık