H II: Katliam

Michael Myers, yıllar sonra akıl hastanesinden kaçıp küçük kız kardeşi Laurie'yi bulmak için eve dönüp başarısızlığa uğramasının ardından amacına ulaşmak için bir kez daha katliamlarına devam ediyor. Abisinin saldırısının ardından Şerif Brackett tarafından bulunan Laurie, vakit kaybetmeden hastaneye götürülür. Aynı şekilde Michael'ın elinden kurtulmayı başaran Annie Brackett ve Dr. Loomis de aynı hastaneye götürülmektedir. Bu sırada başka bir ambulansta olan Michael kendine gelir ve kaçar. Hastanedeki Laurie ve diğerlerini bir sürpriz beklemektedir. Michael, hastanededir ve kardeşine ulaşana kadar önüne gelen herkesi öldürmekten çekinmeyecektir. Rob Zombie, 2007 yılında yeniden çevirdiği Halloween'ın devam filmiyle karşımızda. Filmin senaryosunu da yazan yönetmenin bu kez Laurie ile Michael arasındaki ilişkinin derinine indiği ve aynı psikolojik sorunların Laurie'de de olması ihtimali üzerine odaklandığı söyleniyor.

H II: Katliam Fragmanı

H II: Katliam Bilgiler

Yönetmen : Rob Zombie
Senaryo : Rob Zombie
Oyuncular : Octavia Spencer
Tyler Mane
Malcolm McDowell
Brad Dourif
Richard Riehle
Richard Brake...
Türü : Korku, Gerilim
Orijinal Adı : Halloween II
Yapımcı Firma : Dimension Films
Yapım Yılı : 2009
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 23.04.2010
Dağıtıcı Firma : Tiglon Film

H II: Katliam Filminin Oyuncuları

H II: Katliam Filmi Yorumları
10 Nuriye Nur BEYHAN06.05.2010 12:39
filmin ilkı çok güzeldi. gerilimden dudklrımın morardıını gördüm. tavsiye ederim. fakat bi ara bursayada gelsede izlesek yani...
7 nilay özgür06.05.2010 09:03
gayet güzeldi,evde seyredildiğinde pek bi gerilmek korkmak mümkün olmayabilir ama sinemada hoş oluyor,kesme biçme tarzı filmlerden hoşlananlar için iyi bi film,testere gibi.ilki gibi beğendim bence gidilebilir.
5 Atakan Ergün02.05.2010 07:10
Film ne iyi ne kötü ama konu olarak tam bir fiyasko ama kokmak ıstersenız buyrun =)