Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

Çok çok uzak bir galakside, “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde Milenyum Şahini’ne binip macera dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılırken, Han Solo gelecekteki muhtemel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır. Orijinal üçlemeyle tanıştığımız Han Solo ve Chewbacca’nın maceralarını anlatacak Solo: A Star Wars Story Filmin yönetmenliğini, filmi Phil Lord ve Christopher Miller’dan devralan 2 Oscar’lı Ron Howard üstleniyor. Alden Ehrenreich'ın genç Han Solo'yu canlandıracağı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo, Paul Bettany gibi isimler bulunuyor.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Ron Howard
Senaryo : Lawrence KasdanGeorge LucasJon Kasdan
Oyuncular : Emilia ClarkeAlden EhrenreichWoody HarrelsonPaul BettanyThandie NewtonJoonas SuotamoWarwick DavisDonald GloverClint HowardPhoebe Waller-BridgeSarah-StephanieRichard DixonDeepak AnandIan KennySlim KhezriDouglas RobsonNathaniel Lonsdale
Türü : Aksiyon, Bilim Kurgu
Orijinal Adı : Solo: A Star Wars Story
Yapımcı Firma : Walt Disney Productions
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 25.05.2018
Dağıtıcı Firma : Walt Disney Productions
Yorumlar (3 yorum)
7 ali kılıç21.12.2018 07:54
film beklentilerimi karşıladı aksiyon, konu anlatımı gayet iyi ve dengeliydi. tabiki diğer ana seriyle bir tutulamaz ama çokta eksik kalır bir yanı yoktu kesinlikle sıkıcı değildi hatta final sekansındaki şaşırtmacalar gayet iyiydi. usta oyuncularında katkısıyla bence güzel bir film çıkmış ortaya, gişe durumunu. bilmiyorum ama star wars dünysının hakkını on numara olmasada veren bir yapım.
4 ali al05.06.2018 05:20
çok beğenmedim entrika dolu emilya
10 Filmci15.05.2018 09:25
Star wars ise gerisi bahane film şahane