Hatay Sinemaları

CINEMAXIMUM İSKENDERUN

Alita: Savaş Meleği Dub 21:15
Annabelle 3 Dub 19:10 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10
Aykut Enişte 16:15
El Royale'de Zor Zamanlar 13:15
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:15
Kaçış Planı 3 Dub 19:30
Kaçış Planı 3 21:45
Karanlık Zihinler Dub 18:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 10:30 - 12:45 - 15:00 - 17:15
Ölümcül Sular 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:45
Yol Arkadaşım 2 14:00 - 19:00
Yuvaya Dönüş 11:30 - 16:30 - 21:30

CINENS (HATAY)

Amerikan Soygunu 11:00 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Annabelle 3 Dub 11:30 - 14:00 - 16:30
Annabelle 3 19:00
Arkadaşımın Aşkı 13:30
Arkadaşımın Aşkı 21:00
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:15
Aykut Enişte 15:45 - 18:15 - 20:45
Efsunlu - Kabirden Gelen 21:30
Enes Batur Gerçek Kahraman 11:45 - 13:45
Kaçış Planı 3 Dub 11:45 - 13:45 - 15:45 - 19:45
Kaçış Planı 3 17:45 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 3D 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30
Ölümcül Sular 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 20:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:15 - 13:45 - 18:45
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:15 - 21:15

PRESTIGE (İSKENDERUN)

Annabelle 3 21:00
Annabelle 3 Dub 11:00 - 15:15 - 19:30
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Aykut Enişte 13:30 - 18:30
Efsunlu - Kabirden Gelen 11:00 - 16:00 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Kaçış Planı 3 16:30 - 21:30
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 13:15 - 17:30 - 21:45
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:30 - 22:00
Tolkien 21:00

PRESTIGE HATAY

Annabelle 3 Dub 11:45 - 14:15 - 19:15
Annabelle 3 16:45 - 21:45
Arkadaşımın Aşkı 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Astronot Willy: Macera Gezegeni Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Kaçış Planı 3 Dub 11:30 - 14:00 - 19:00
Kaçış Planı 3 16:30 - 21:30
Oyuncak Hikayesi 4 Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 3D 11:00 - 13:45 - 19:15
Örümcek-Adam: Evden Uzakta 3D 16:30 - 22:00
Tolkien 21:00

ŞARK

Anna Dub 13:00 - 19:15
Bisikletler Dub 11:00
Kıyamet Deneyi: Aporia Dub 11:00 - 15:00
Müslüm 17:00 - 21:00
Örümcek-Adam: Evden Uzakta Dub 12:30 - 15:15 - 18:00 - 21:00