Hatay Sinemaları

CINEMAXIMUM İSKENDERUN

Amacı Olmayan Grup 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Belalı Karakol 11:00 - 21:40
Belalı Karakol Dub 16:15
Karanlıktaki Çığlık 19:25 - 21:25
Kimetsu Orkestrası Konseri 13:30 - 18:55
Luka Dub 3D 10:45 - 12:55 - 15:05 - 17:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:35
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:15 - 13:55 - 16:35 - 19:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 21:55
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 12:30
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 15:15 - 19:00 - 22:00
Sir-Ayet: Ölü Doğan 10:45 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00

CINENS (HATAY)

Amacı Olmayan Grup 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Baba 14:45 - 19:15
Belalı Karakol Dub 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:45
İnsanlar İkiye Ayrılır 12:30 - 17:00 - 21:30
Luka Dub 3D 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:15 - 14:10 - 16:05 - 18:00 - 19:55 - 21:50
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 3D 14:05 - 19:15
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 3D 11:30 - 16:40 - 21:50
Sir-Ayet: Ölü Doğan 12:45 - 14:45 - 16:45 - 18:45 - 20:45
Suveydâ 10:45

PRESTIGE (İSKENDERUN)

Amacı Olmayan Grup 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Hızlı ve Öfkeli 9 Dub 15:30 - 20:15
İnsanlar İkiye Ayrılır 12:00 - 16:30 - 21:00
Luka Dub 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 12:30 - 18:30 - 21:30
Sir-Ayet: Ölü Doğan 14:15 - 18:45

PRESTIGE HATAY

Amacı Olmayan Grup 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Luka Dub 3D 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15 - 20:15
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Dub 16:30 - 21:30
Sir-Ayet: Ölü Doğan 12:00 - 14:15 - 19:15

ŞARK

Ekip Oyunu 14:45
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 12:00 - 16:00 - 20:00
Suveydâ 10:30 - 18:30 - 22:30