Hayatım Yalan

Güzel bir kadın olan Maya artık 40 yaşına gelmiştir. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmakta olan Maya, kariyer olarak pek de başarılı denecek bir geçmişe sahip değildir. Bu nedenle de Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. 40 yaşına basmasıyla birlikte riskli bir karar alan Maya hayatını ve kendi potansiyelini yeniden keşfetmeye başlar. Bu süreçte Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığına kanaat getirir. Kendine sıfırdan bir hayat hikayesi yaratan Maya, Madison Caddesi'nin elit zenginlerine zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir. Anlattığı geçmiş yalan olsa bile zeka Maya'nın içinden gelmektedir!

Hayatım Yalan Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Peter Segal
Senaryo : Elaine Goldsmith-Thomas Justin Zackham
Oyuncular : Jennifer Lopez Leah Remini Vanessa Hudgens Milo Ventimiglia Treat Williams Annaleigh Ashford Charlyne Yi Alan Aisenberg Freddie Stroma Larry Miller Dan Bucatinsky Dave Foley Natasha Romanova Elizabeth Masucci Kelly P. Williams Candace Smith Dalton Harrod Alex Perez John James Cronin Angel Christian Roman Anna Suzuki Phil Nee Maria Di Angelis Ruben Navarro Dierdre Friel Lacretta Roya Shanks Meng Ai Kenneth Lee Joshua Daniels Tiffany Eatz Tiffany M. Johnson
Türü : Romantik, Komedi
Orijinal Adı : Second Act
Yapımcı Firma : STX Entertainment
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 21.12.2018
Dağıtıcı Firma : Pinema
Yorumlar (1 yorum)
10 Aysen Kurtcu02.12.2018 10:05
Öngösterim ile geçen ay izledim, klasik bir romantik komedi beklerken aslında drama ağırlıklı ama yer yer komik unsurların olduğu çok tatlı bir film ile karşılaştım, şaşırdım. Sonunda hiç beklemediğiniz bir twist var, çok şaşırıyorsunuz. Film bitince kendinizi ilginç bir şekilde çok iyi hissediyorsunuz, Leah Remini çok komik bir kadın, Milo ile JLo'nun uyumu da iyiydi. Mutlaka izleyin derim.