Herkesin Keyfi Yerinde

Ailesini hayatta tutabilmek için, yıllarca çalışan ve çocuklarının büyüdüğünü göremediğini fark eden Frank Goode, karısının ölümünden sonra, ülkenin farklı şehirlerinde yaşayan yetişkin çocuklarını bir araya getirme hevesiyle, yollara düşer. Çocuklarıyla karşılaştığında ise, çocuklarının sürdürdükleri hayatla, kendi bildikleri arasında dağlar kadar fark olduğunu görür. Kısa süre sonra, karısının ona çocukların durumlarıyla ilgili bilgi verirken kötü haberleri atladığını ve iyi haberleri abarttığını fark eder.

Herkesin Keyfi Yerinde Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Kirk Jones
Senaryo : Kirk JonesTonino GuerraMassimo De Rita
Oyuncular : James Frain
Drew Barrymore
Robert De Niro
Sam Rockwell
Kate Beckinsale
James Murtaugh...
Türü : Macera, Drama, , , ,
Orijinal Adı : Everybody's Fine
Yapımcı Firma : Miramax Films
Yapım Yılı : 2009
Yapım Ülkesi : ABD, İtalya
Vizyon Tarihi : 05.02.2010
Dağıtıcı Firma : UIP Filimcilik
Yorumlar (3 yorum)
8 kiwi25.01.2011 01:39
Bir babanın çocuklarını görmek için hasta haliyle seyahetler etmesi ve cocuklarının büyüyene kadar babalarından hep birşeyler sakladıklarını gösteren bir dram. Beğendim Robert De niro harika her zamanki gibi kadro iyi ailece izlecek ve dersler çıkarılacak bir film.
8 siyah carleone01.10.2010 02:15
afişine bakıp komedi sandığınız film henüz başladığında filmin gerçekten drama olduğunu anlıyorsunuz. bu filmde birkez daha büyük oyunculuğun ne demek olduğunu anlıyorsunuz yani üstad de niro yine oyunculuğunu konuşturmuş. bir babanın hikayesi... eşini henüz kaybetmiş 4 çocuklu bir babanın evvelden anneye düşen çocuklarla ilgilenme işine kalkışması vee sürpriz için haber vermeden gittiği çocuklarının karşısında yaşadığı sürprizler.
8 Mert Kuş08.02.2010 08:12
Güzel bir filimdi yalnız konuyu tam açıklayamamışlar..