Hıçkırık

Naina Mathur (rani), sürekli tıkanıklık, kekemelik yaşadığı Tourette sendromunda bir hastalığı vardır. ilerde bir öğretmen olmak istemektedir ancak çevresindeki insanlar, rahatsızlığı nedeniyle başka meslek seçmeleri gerektiğini söylemektedir.

Hıçkırık Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Siddharth Malhotra
Senaryo : Siddharth Malhotra Anckur Chaudhry Ganesh Pandit Ambar Hadap
Oyuncular : Rani Mukerji Neeraj Kabi Riya Shukla Sachin Pilgaonkar Vikram Gokhale Jannat Zubair Rahmani Rohit Saraf Supriya Pilgaonkar Asif Basra Ivan Rodrigues Harsh Mayar Hussain Dalal Anuradha Rajadhyaksha Aman Gandotra Shivkumar Subramaniam Naisha Khanna Farida Patel Venkat Leena Acharya Poorti Jai Agarwal Sparsh Khanchandani Samar Katyaan Anjuman Saxena Teena Kumar Adreeja Sharma Benjamin Yangal Harshita Singh Harish Khatri Riddhi Arora Govind Pathak Akansha Parihar Kalaivanan Kannan
Türü : Komedi, Drama
Orijinal Adı : Hichki
Yapımcı Firma : Yash Raj Films
Yapım Yılı : 2018
Yapım Ülkesi : Hindistan
Vizyon Tarihi : 23.03.2018
Dağıtıcı Firma : Yash Raj Films
Yorumlar (1 yorum)
10 Filmatör28.08.2020 11:56
Harika bir film. Özellikle başrol oyuncusu Rani Mukerji'nin oyunculuğu muhteşem. Rolünü öyle oynamış ki adeta yaşamış. Bizimkiler habire Recep İvedik, Osman Pazarlama, Yol Arkadaşım gibi saçma salak filmleri yapadursunlar. Bir defa da toplumsal, psikilojik bir film yapsalar ölürler sanki!