İlk Öpücük

Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Ablasının terk ettiği eniştesi ve 5 yeğeninden başka hayatına kimseyi sokmaz. Hakan için işler, bir gün tesadüfen karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte aşık olmasıyla tamamen değişir. Bahar ile yakınlaşmaya çalışan Hakan, Bahar’ın son derece nadir görülen bir rahatsızlığı olduğunu öğrenir. Bahar geçirdiği bir kaza sonucu, kaza gününden sonra olan hiçbir şeyi hafızasında tutamamaktadır. Her gün aynı güne –iki yıl önceye– uyanıp oradan devam etmektedir. Bahar’ın abisi ve babası da onun mutsuz olmasını engellemek için her gün kaza günündeymiş gibi davranmakta, türlü türlü numaralarla Bahar’ı da buna inandırmaktadırlar. Hakan’ın da olaya dahil olmasıyla birlikte üçü birden Bahar’ı mutlu etmek için her yolu denerler. Hakan, her sabah bir önceki günü unutan Bahar’ı kendisine her gün yeniden aşık etmek zorunda kalır.

İlk Öpücük Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Murat Onbul
Senaryo : Çağlar Yurt
Oyuncular : Cezmi BaskınHakan AkınMurat YıldırımBirsen DürülüBeyti EnginErol AksoyÖzge GürelSadi Celil CengizGamze Karaduman
Türü : Romantik, Komedi
Orijinal Adı : İlk Öpücük
Yapımcı Firma : Lucky Red
Yapım Yılı : 2017
Yapım Ülkesi : Türkiye
Vizyon Tarihi : 20.10.2017
Dağıtıcı Firma : TME (The Moments Entertainment)
Yorumlar (1 yorum)
4 Didem Avcı01.11.2017 01:57
2004 ABD YAPIMI 50 İLK ÖPÜCÜK FİLMİNİN AYNISI TÜRKİYE YAPIMI ! Sanırım herzaman ilkler daha dikkat çekici olmuştur fragman izledim sadece şuan düşüncem ilki daha iyi bence !