İntikam

Film, 1870'li yıllarda hemen hemen her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir şekilde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Ancak bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi özellikle çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik esnasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaktır.

İntikam Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Kristian Levring
Senaryo : Anders Thomas Jensen Kristian Levring
Oyuncular : Jonathan Pryce Mads Mikkelsen Mikael Persbrandt Eva Green Michael Raymond-James Jeffrey Dean Morgan Eric Cantona Douglas Henshall Grant Swanby Sean Cameron Michael Toke Lars Bjarke Anthony Oseyemi Alexander Arnold Nanna Øland Fabricius Jose Domingos Sivan Raphaely Vanessa Cooke Theo Geldenhuys Susan Danford Adam Neill
Türü : Drama, Western
Orijinal Adı : The Salvation
Yapımcı Firma :
Yapım Yılı : 2014
Yapım Ülkesi : Danimarka, İngiltere, Güney Afrika
Vizyon Tarihi : 03.07.2015
Dağıtıcı Firma : Özen Film
Yorumlar (1 yorum)
10 Mehmet Erol10.07.2015 07:25
Çok uzun zamandır bu kalitede bir western film izlememiştim. Bence mutlaka izlenmesi gerek. Konu özellikle dramatik. Oyuncular ve yakın plan çekimler şahane. Beni etkiledi.