İntikam Peşinde

Thomas Craven, cinayet masası dedektifi ve kızını yalnız büyüten bir babadır. 24 yaşındaki kızı evinde vurulunca herkes hedefin Craven olduğunu düşünür. Ancak Craven bu durumdan şüphelenmeye başlar ve kızının ölümünü araştırmaya karar verir. Araştırma onu, kızının gizli yaşamına, devletin gizli işlerine ve kanıtları yok etmekle görevli devletin gizli adamı Darius Jedburgh’e götürür.

İntikam Peşinde Fragmanı

İntikam Peşinde Bilgiler

Yönetmen : Martin Campbell
Senaryo : Troy Kennedy-MartinWilliam MonahanAndrew Bovell
Oyuncular : Jay O. Sanders
Mel Gibson
Shawn Roberts
Peter Hermann
Danny Huston
Denis O'Hare...
Türü : Drama, Gerilim
Orijinal Adı : Edge Of Darkness
Yapımcı Firma : Warner Bros. Pictures
Yapım Yılı : 2010
Yapım Ülkesi : İngiltere, ABD
Vizyon Tarihi : 29.01.2010
Dağıtıcı Firma : Pinema Film

İntikam Peşinde Filminin Oyuncuları

İntikam Peşinde Filmi Yorumları
5 ahe09.04.2010 03:53
Senaryo zayıf olunca karakter ne yapsın_? Gibson kendi çapında bir$eyler yapmaya çalışmış ama nafile.. sıradan bir film başını izleyince sonunu tahmin ediyorsunuz.. zayıff :)
10 Sadık Ateş12.02.2010 02:01
Mel gibson geri dönmüş onu seyretmek çok zevkli...konu aynı olmuş diyorlar,evet ama mel gibson tarzıyla bu filmi seyretmek harika ,başkası yapsa bu konuyu çok sıradanlaşır..adamın mimikleri yeter..kızıyla traş olma sahnesi... soğukkanlılığı,vurıcu ayrıntılar...bu adamın boşu yok...vee cem yılmaz kendinden bekleneni veremediği için filimleri tutulmuyor..ne alaka diyecekseniz bence mel gibson kendinden beklenen tarzı çok iyi veriyor,onun için ne yapsa seyrediliyor..
10 ismail tunç07.02.2010 01:31
filimde kızının ölmesi filimi başlatan sahne olmuş sıkıcı geliyor biraz ve russel crow un devlet oyunları gibi olmuş ama süper bir filimdi sonu mutlu bitti baba kızıyle cennete gitti
8 Fairman02.02.2010 12:05
Mel gibson'u uzun aradan sonra bi filmde izlemek güzeldi.Polisiye dalında iyi bir film,sürükleyici bir konusu var.İzlemenizi tavsiye ederim.
5 deniz01.02.2010 02:38
Mel Gıbson'un performansına diyecek yoktu ama konu, kurgu aynı. bu tür filimler yüz kere izleyiciyle buluşmasına rağmen ısrarla konu yokmuş gibi aynı kurgular işlenmekte tekdüze ve vasat sonunu hepiniz tahmin edeceği türden, tabiki kötülere intikamla son buyluyo..