Irina Palm | Puan : 4/10

Orta yaşlı Maggie torununun hayatını kurtaracak tedavi için gerekli olan parayı bulmak zorundadır. “Hostes Aranıyor” ilânı gözüne iliştiğinde kendini bir seks kulübünde bulur. Orta sınıf bir kadın için durum çok şaşırtıcıdır. Maggie, para kazanmak için son şansı olan bu işi kabûl eder. İşveren Maggie’yi arzulanan “Irina Palm”a dönüştürür. Maggie paranın kaynağını kendi oğlundan bile saklar. Fakat ortaya çıkması kaçınılmazdır.

Irina Palm Fragmanı

Bilgiler

Yönetmen : Sam Garbarski
Senaryo : Philippe Blasband Sam Garbarski Martin Herron
Oyuncular : Miki Manojlovic Marianne Faithfull Kevin Bishop Siobhan Hewlett Dorka Gryllus Jenny Agutter Corey Burke Meg Wynn Owen Susan Hitch Flip Webster Tony O'Brien Jules Werner
Türü : Drama, , , ,
Orijinal Adı : Irina Palm
Yapımcı Firma : Entre Chien et Loup
Yapım Yılı : 2007
Yapım Ülkesi : Belçika, İngiltere, Almanya, Fransa
Vizyon Tarihi : 02.11.2007
Dağıtıcı Firma : Özen Film
Yorumlar (3 yorum)
7 Sinan20.11.2007 01:01
Filmi dün izledim popüler bir film değil o açıdan ilgi çekmiyor. Bu yüzden salonda sadece eşim ve ben izledik. İlginç bir anıydı. Hoş bir film. Bir babaannenin torunu için neler yapabildiğini anlatıyor. Ben etkilendim.
10 derya cebe08.11.2007 09:08
filmi çok sürükleyici,konu bakımında muhteşem buldum.. çok ilgimi çekti.insanın gerçekten sevdiği uğruna herşeyi yapabilmesi çok güzel bi duygu ve böyle babaanne çok azdır galiba
10 Cagatay Ertan08.11.2007 01:23
Çok güzel bir film. Bir babaannenin torunu için yaptıkları inanılmaz etkileyici... Tavsiye ederim.. Avrupa sinemasının iyi bir örneği.